Velký jarní seminář FERDUS půlkulatý

25. dubna 2022, 14:25

Dne 21. dubna 2022 proběhl pátý ročník Velkého jarního semináře FERDUS. Místem konání bylo jako obvykle sídlo firmy v Chropyni, program se tentokráte točil kolem dlouhé řady strojních novinek, které se v sortimentu největšího českého výrobce pneuservisních opravných materiálů v posledním půlroce pravidelně objevují.

Hlavním tahákem byl jednoznačně nůžkový zvedák GAMMA550 pro geometrii, úspěch ale sklidily také další prezentace, namátkou osobní zouvačka LC897V s upínáním do středu kola, mobilní zouvačka LC589 pro montáž do dodávkových vozů, vertikální nákladní zouvačka LC585, méně obvyklá osobní vyvažovačka CB3010B a tak dále.

Díky zásadnímu rozšíření produktového portfolia směrem vzhůru měla necelá dvacítka účastníků možnost porovnat standardní řady s těmi opravdu profesionálními. Praktické ukázky byly podpořeny výměnou zkušeností z montáží a seřizování, došlo také na vznik nových partnerství. To vše by samozřejmě nešlo bez využití showroomu EXPO. Jak celá akce vypadala, prozradí následující galerie.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!