FERDUS: Kompaktní startovací zdroje Carstel nově v nabídce

6. června 2024, 8:48

Jarní invaze od Carstelu v e-shopu FERDUS pokračuje. Po chytrých mikroprocesorových auto nabíječkách v květnu tentokrát přicházejí na řadu rovněž čím dál oblíbenější jump startery – startovací zdroje.

Nižším z dvojice modelů je Carstel 400A/9V. Zařízení tři v jednom dokáže být startérem, power bankou a svítilnou. Celkovou kapacitu má 10 000 mAh, startovací proud dosahuje 400 A, vrcholový pak 800 A. Speciální funkcí navíc je možnost bezdrátového nabíjení pomocí elektromagnetické indukce.

Vyšší sourozenec Carstel 400A/9V 4v1 s kompresorem sice technologii Qi nepodporuje, jak ale název napovídá, zásadní přidaná hodnota spočívá ve čtvrté dovednosti, kterou je možnost huštění. A to nejen pneumatik, ale díky dodávaným adaptérům i člunů, lehátek, míčů atd. Výkonnostní parametry jsou pak shodné s menším bratříčkem.

Oběma zdrojům samozřejmě nechybí všechny obvyklé ochranné prvky: proti přepětí, podpětí, přehřátí, zkratu či přepólování. USB konektory jsou typu A a C, svítilny pracují v režimu stálý / přerušovaný / SOS, grafické rozhraní zobrazují LCD displeje. Dodáváno včetně startovacích kabelů.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!