Servisní vybavení

Servisní vybavení

Rezervační systém reenio

On-line rezervace se dostávají čím dál více do podvědomí běžným uživatelům a ti je dnes vyhledávají i u služeb, kde bývalo zvykem přicházet bez objednání a vystát dlouhou frontu či zařadit se na pořadník. To souvisí s masivním rozšířením mobilních a internetových technologií v posledních letech.

AUTEL - revoluce v diagnostice

Firma ALLSTAR představuje TOP diagnostiku značky AUTEL, která je velmi rychlá, chytrá, výkonná a přitom maximálně mobilní. Autel je jedním z předních světových výrobců a dodavatelů profesionálních diagnostických nástrojů, zařízení a příslušenství na trhu s autopříslušenstvím.

Změna ceny programu HaynesPro

Firma IHR-TECHNIKA informuje, že od 1.1.2017 došlo ke změnám cenovým i produktovým programu HaynesPro (VIVID).

Firma AD Technik se zúčastnila veletrhu CZECHBUS 2016

Jednou z firem, která se zúčastnila letošního ročníku veletrhu CZECHBUS 2016 byla firma AD Technik, na kterou se můžete podívat ve fotogalerii.

Nové diagnostické přístroje TEXA

Firma GET Automotive představuje nové diagnostické přístroje TEXA - Navigator NANO S a AXONE NEMO.

Profesionální čištění s čisticími utěrkami pro opakované použití

Čisticí utěrky na opakované použití očistí vše, co se vyskytuje v průmyslovém provozu: oleje, tuky, ředidla. Denně se v průmyslu, v autoservisech nebo v komunálních dvorech používají tisíce čisticích utěrek. Čistí se jimi nářadí, stroje i výrobní zařízení.

Nová prodejna Würth v Plzni

Dne 24.10.2016 dojde k otevření nové pobočky na adrese Obchodní 1,30100, Plzeň - Borská Pole.

Super sací síla ve formátu textilie

Bezpečným řešením, aby se při opravářských a údržbových pracích chránily libovolně velké plochy před znečištěním a nebezpečnými kapalinami, je záchytná rohož na olej MULTITEX® od společnosti MEWA.

Emisní přístroje AVL DiTEST jsou nyní plně homologovány

Firma IHR-TECHNIKA informuje, že emisní přístroje AVL DiTEST mají nyní nový schválený software, který nejen že odpovídá nové metodice platné od 1.1.2017, ale je připravený na nejrůznější kombinace možných komplikací při měření emisí. Přístroje jsou schváleny přímo MDČR pro novou metodiku Měření emisí.

Předváděcí akce firmy Würth

Dne 22. 9. 2016 proběhne na prodejně Brno "Den otevřených dveří" spojený s předváděcí akcí.