Servisní vybavení

Servisní vybavení

TECHNOLOGY-GARAGE rozšiřuje sortiment strojů TECO

Přední italský výrobce TECO opět rozšířil svůj sortiment strojů do auto-pneu servisů CAR i TRUCK. V současnosti nabízí více jak 65 modelů strojů s roční produkcí cca 6.000 strojů.

Zářivé novinky Philips v podobě ručního svítidla

Philips představuje ve své nabídce dvě nová servisní svítidla – RCH19 a RCH21S.

Vyšly nové AD TECHNIK Noviny

Společnost AD TECHNIK vydala aktuální číslo svých novin, ve kterých je možné nalézt průřez sortimentem firmy včetně novinek.

Zkušebna brzd a decelometr byl schválen pro STK

V červenci 2017 proběhlo schválení zkušebny brzd MBT 2250 EUROSYSTEM a decelometru VZM 300.

Praktická sada na demontáž filtrů od Mannu

MANN-FILTER nyní nabízí novou verzi svého praktického setu pro výměnu olejových filtrů. Přípravky, které byly dříve vyrobeny z hliníku, jsou nyní vyráběny z plastu, což usnadňuje jejich přepravu a lehčí manipulaci.

Bosch SMT 300 najde netěsnosti v sacím i výfukovém traktu

Nové zařízení pro vyhledávání úniku Bosch SMT 300 provádí zkoušky těsnosti na mnoha uzavřených systémech vozidel. Toto kompaktní zařízení umožní najít dokonce netěsnosti vzduchu nebo vody u těsnění oken a dveří.

Nové osvětlení motorového prostoru od firmy Philips

Philips zařazuje do nabídky nástupce známé a oceňované svítilny CBH50. Hybridní svítidlo Philips CBH51 je vybaveno až 32 silnými LED diodami vyzařujícími světlo s barevnou teplotou 6000 K.

Nový katalog Auto klimatizace 2017 od Magneti Marelli

Magneti Marelli právě vydalo nový katalog Auto klimatizace 2017 v několika jazykových mutacích, včetně české verze.

MEWA v roce 2016 rostla

MEWA se může pochlubit úspěšným rokem 2016. S více zaměstnanci obsloužili více zákazníků, získali nové trhy a docílili zvýšení obratu. Investovali také do rozšiřování a nové výstavby závodů, mimo jiné v Saarlouis, Římě a Weil im Schönbuch. Portugalsko a Rumunsko patří mezi jejich nové trhy.

Aktualizace softwaru testerů Magneti Marelli

Společnost Magneti Marelli Aftermarket oznámila, že jsou dostupné aktualizace softwaru pro zařízení Vision, Flex, Smart a Logic.