Servisní vybavení

Servisní vybavení

Pracovní svítidla Philips EcoPro

Philips představuje novou součást své nabídky – další, zdokonalená pracovní LED svítidla. Modely z nové řady EcoPro se odlišují mnohými parametry, které zvyšují pohodlí při práci automechanika.

Hunter Revolution - revoluce v přezouvání pneumatik

Plně automatický montážní stroj Revolution od americké firmy Hunter Engineering Company představil první autonomní funkci uvolnění patky a demontáže pneumatiky. Prakticky to znamená až 25% úsporu času obsluhy při přezouvání pneu.

Novinka v eshopu TECHNOLOGY-GARAGE: multifunkční vozík FILCAR Wheel-Tech/2

Mezi novinky na trhu patří multifunkční vozík FILCAR Wheel-Tech/2, který může servisům ušetřit čas díky snadné a rychlé manipulaci.

Netradiční mechanický zvedák AUTOLift

Mobilní mechanický zvedák s možností překlápění vozidla AUTOLift3000 je zajímavou novinkou na českém trhu. Zařízení neobsahuje hydrauliku ani elektriku, obsluhuje se jednoduše pomocí elektrické nebo výkonné bezdrátové vrtačky.

Vychází nový katalog ochranných pracovních pomůcek od společnosti MEWA

Od 1. září je k dispozici nový značkový katalog ochranných pracovních pomůcek MEWA 2018/2019. V katalogu naleznou profesionálové a nákupčí vše, co je nutné pro zajištění bezpečnosti práce u osob v provozu a dílně – od ochranného vybavení přes funkční oděvy až po výrobky na ochranu pokožky.

Světová premiéra: Bezkontaktní kontrola geometrie Hunter

Americká firma Hunter Engineering Company, specialista v diagnostice podvozků, představila na veletrhu Automechanika ve Frankfurtu ve světové premiéře zařízení, které kontroluje geometrii bezkontaktně, bez zastavení vozidla a bez obsluhy.

Testovací linka Teco T-Check - novinka u TECHNOLOGY - GARAGE

Společnost TECHNOLOGY - GARAGE zařadila do své nabídky novinku od italského výrobce TECO - kontrolní systém T-Check. Jedná se o zcela nový a průlomový systém pro bezdotykovou předservisní kontrolu základních ovládacích a řídících prvků v automobilu.

Nové typy displejů pro opravy přístrojových desek a navigací

Firma mtaplus s.r.o., zabývající se prodejem diagnostických a servisních zařízení, má nově v nabídce náhradní displeje pro koncernová vozidla VW. Mnoho majitelů těchto vozidel se dřív nebo později setkávají s problémem vadného displeje, který stářím nebo nepříznivými klimatickými podmínkami přestává korektně zobrazovat údaje na displeji.

Kufr se sadou nářadí JBM je novinkou u TECHNOLOGY-GARAGE

Kufr JBM 53212 obsahuje sadu profesionálního nářadí JBM o celkovém počtu 302 ks.

Pronájem pracovních oděvů pro ženy v řemeslných profesích

Ženy v řemeslných profesích již nejsou žádnou vzácností. Při výkonu své práce tak budou potřebovat stejný funkční oděv, jako jejich mužští kolegové. Jen v jiných velikostech a v jiném střihu. Aby mohly i ženy pracovat pohodlně a bezpečně, reaguje poskytovatel pronájmu pracovních oděvů MEWA nabídkou funkčních oděvů pro ženy.