Menu

Servisní vybavení

Mycí stoly v nabídce firmy FERDUS

Firma FERDUS zařadila do své nabídky mycí stoly. Někdo vaničku vylívá i s dítětem, my zde ji raději používají pro tryskové čištění a odmašťování nejrůznějších součástek a dílů.

Firma ATH-Heinl vystavuje na letošní Automechanice

Firma ATH-Heinl srdečně zve na svůj stánek během veletrhu Automechanika 2022 ve Frankfurtu nad Mohanem, konající se ve dnech 13.-17. září. Na stánku, který se nachází v hale 8 číslo B38, firma představí to nejlepší ze svého sortimentu.

FERDUS: Nová pneumatická utahovačka Scorpio YU-12898T

Společnost FERDUS zařadila do svého sortimentu lehkou pneumatickou utahovačku s výkonem vysoko nad 1000 Nm.

FERDUS: Univerzální manžety nově v nabídce

Loni firma FERDUS uvedla na trh pneumatický roztahovák manžet HK kloubů. Nyní do nabídky zařadili univerzální provedení manžet, které pasuje na většinu běžných poloos.

Společnost ATH Heinl na veletrhu SAG EXPO 2022

Společnost ATH Heinl zve všechny zájemce o servisní vybavení k návštěvě stánku na veletrhu SAG EXPO 2022, který se uskuteční v Praze dne 11.06.2022.

Firma Auto Fit je novým distributorem systému pro opravy karoserií CARBON CBR

Systém německého výrobce CARBON CBR obsahuje komplexní sadu nářadí pro karosáře, která umožňuje vyrovnání různých nerovností na karoserii vozu způsobené kroupami, neopatrným parkováním, srážkou se zvěří apod.

Nové nůžkové zvedáky PI360 a SIGMA360 v nabídce FERDUS

Firma FERDUS opět rozšiřuje svou nabídku v oblasti strojních novinek. Nyní představuje nové nůžkové zvedáky PI360 a SIGMA360.

MEWA: Kontrolní a hygienické postupy mají u ochranných oděvů velký význam

Aby bylo ochranné oblečení funkční, musí v první řadě splňovat specifické bezpečnostní požadavky pro příslušná pracoviště. Mělo by být spolehlivé, ale také spolehlivě odolné. K tomu je potřeba, aby bylo ošetřeno podle potřeb oboru, ve kterém se využívá. Pro zachování ochranného efektu oděvů je tak podstatné i jeho praní. Prací procesy navíc zaručují vysokou úroveň hygieny, což […]

Velký jarní seminář FERDUS půlkulatý

Dne 21. dubna 2022 proběhl pátý ročník Velkého jarního semináře FERDUS. Místem konání bylo jako obvykle sídlo firmy v Chropyni, program se tentokráte točil kolem dlouhé řady strojních novinek, které se v sortimentu největšího českého výrobce pneuservisních opravných materiálů v posledním půlroce pravidelně objevují.

Servisní vybavení