Servisní vybavení

Servisní vybavení

Gumové náhrady točnic pro zvedáky na měření geometrie nově u firmy FERDUS

Zatímco loni na CZ/SK trh FERDUS uvedl od firmy Böck jako novinku adaptéry pro zvedání elektromobilů, letos se obě strany zaměřily na zvedáky pro měření geometrie. Ty se zpravidla neobejdou bez kazetových šuplíků v nájezdových plošinách, do kterých pak lze umisťovat točnice.

Firma FERDUS zařadila do své nabídky zvedák WL-360 pro myčky kol

S neustále rostoucími rozměry disků se alu kola postupně stávají postrachem všech dílenských pracovníků. Jak z toho ven? Automatizací. Typickým příkladem jsou přízdvihy zouvaček, obdobně se ale postupně začínají prosazovat také zvedáky u myček kol. Firma FERDUS proto do své nabídky zařadila zvedák WL-360 pro myčky kol.

MEWA: Opakovaně použitelné čisticí utěrky během pandemie

Požadavky na hygienu a čistotu získaly během koronavirové krize nový rozměr také v průmyslových podnicích a u řemeslníků. Odklon od jednorázových výrobků se ale projevoval již před pandemií. Stále větší podporu si získávají systémy opakovaného využívání a oběhové hospodářství.

FERDUS: Nová nahřívací deska pro speciální opravnou směs

Firma FERDUS, známý výrobce materiálů a vybavení pro autoservis a pneuservis, zařadila do svého sortimentu novinku. Jedná se o multifunkční desku pro nahřívání speciální opravné směsi CT-2 od výrobce Unold, která nahradila oblíbenou nahřívací desku od Tristaru.

FERDUS: Nové pneumatické kladivo AH-01

Firma FERDUS připravila novinku pro opraváře pneumatik. Dlouholetou klasiku – pneumatické kladivo DM-230 nahrazuje novinka, žlutý model AH-01.

Novinka od ATH-Heinl – Nůžkový podprahový zvedák 3500 kg

Firma ATH-Heinl informuje o další novince v nabídce. Jedná se o nůžkový podprahový zvedák o nosnosti 3.500 kg, s označením 630312. 

FERDUS rozšiřuje sortiment středících kůželů

Přední český producent pneuservisních strojů FERDUS rozšiřuje nabídku středících kuželů na vyvažovačky. Ke dlouhodobě osvědčené paletě adaptérů pro dnes nejběžnější průměr hřídele 40 mm přidává sedmičku nových kousků na méně typické diametry 36 a 38.

FERDUS: Zouvačka do 230 V sítě

Firma FERDUS uvádí na český trh 230 V alternativu populární zouvačky LC890U.

Nové ochranné oblečení v designu MEWA

Firemní oblečení posiluje sounáležitost pracovníků v týmu a pozitivně působí na motivaci zaměstnanců. Jednotný oděv působí na zákazníky a obchodní partnery profesionálně a snadno si tak společnost zapamatují. „Textilní vizitka“ je důležitá pro podniky z oblasti řemesel nebo průmyslu.

Philips vylepšil vlastnosti dílenské lampy CBH52

V motoristickém segmentu se společnost Philips kromě automobilového osvětlení specializuje i na dílenské lampy. K novinkám na českém trhu aktuálně patří modernizovaný model CBH52.