Servisní vybavení

Servisní vybavení

KS Tools u APM: utahovák doporučovaný lékaři

Jako první výrobce nářadí po celém světě KS Tools nabízí vysoce výkonný pneumatický ½“ rázový utahovák certifikovaný schválením AGR odborné komise složené z lékařů a terapeutů. Naleznete jej v akčním katalogu společnosti APM.

Zařízení na profesionální čištění DPF filtrů - novinka u Auto Kelly

Velmi významnou novinkou u Auto Kelly je pro tento rok rozšíření nabídky garážového vybavení o přístroje na čištění filtrů – DPF (diesel particulate filter) a katalyzátorů – SCR (selective catalytic reduction).

Praktické rohože výrazně usnadní práci

Mokro, bláto, prach a nečistoty, spojené především s podzimním obdobím, podlahám škodí. To se týká obzvláště vstupních prostor, kde je největší pohyb. Správným výběrem rohoží však mohou zůstat podlahy uchráněny před nepřízní počasí a dalšími vlivy. 

Pracovní svítidla Philips EcoPro

Philips představuje novou součást své nabídky – další, zdokonalená pracovní LED svítidla. Modely z nové řady EcoPro se odlišují mnohými parametry, které zvyšují pohodlí při práci automechanika.

Hunter Revolution - revoluce v přezouvání pneumatik

Plně automatický montážní stroj Revolution od americké firmy Hunter Engineering Company představil první autonomní funkci uvolnění patky a demontáže pneumatiky. Prakticky to znamená až 25% úsporu času obsluhy při přezouvání pneu.

Novinka v eshopu TECHNOLOGY-GARAGE: multifunkční vozík FILCAR Wheel-Tech/2

Mezi novinky na trhu patří multifunkční vozík FILCAR Wheel-Tech/2, který může servisům ušetřit čas díky snadné a rychlé manipulaci.

Netradiční mechanický zvedák AUTOLift

Mobilní mechanický zvedák s možností překlápění vozidla AUTOLift3000 je zajímavou novinkou na českém trhu. Zařízení neobsahuje hydrauliku ani elektriku, obsluhuje se jednoduše pomocí elektrické nebo výkonné bezdrátové vrtačky.

Vychází nový katalog ochranných pracovních pomůcek od společnosti MEWA

Od 1. září je k dispozici nový značkový katalog ochranných pracovních pomůcek MEWA 2018/2019. V katalogu naleznou profesionálové a nákupčí vše, co je nutné pro zajištění bezpečnosti práce u osob v provozu a dílně – od ochranného vybavení přes funkční oděvy až po výrobky na ochranu pokožky.

Světová premiéra: Bezkontaktní kontrola geometrie Hunter

Americká firma Hunter Engineering Company, specialista v diagnostice podvozků, představila na veletrhu Automechanika ve Frankfurtu ve světové premiéře zařízení, které kontroluje geometrii bezkontaktně, bez zastavení vozidla a bez obsluhy.