Servisní vybavení

Servisní vybavení

Firma Mewa rozšiřuje kolekci ochranných oděvů

Ochranné oblečení Mewa Dynamic Elements je nejnovějším přírůstkem do rodiny Mewa Dynamic. Moderní pracovní bundy, overaly a kalhoty s laclem jsou nyní dostupné v antracitové, tmavě modré nebo malachitově šedé/ antracitové barvě.

Pracovní oblečení od Mewy zajišťuje volnost a pohodlí i v létě při vyšších teplotách

Ti, kteří vykonávají náročnou fyzickou činnost venku, se také rychleji potí. Aby práce v horkých dnech nebyla tak obtížná, měli by lidé volit lehké a vzdušné oblečení, vyrobené nejlépe z prodyšných tkanin.

Jak vypadal letošní Autopromotec na stánku FERDUS?

26. května 2019 skončilo 28. vydání jednoho z největších evropských automotive bienále – veletrhu Autopromotec. Na 162 tisících metrech čtverečních výstaviště Fiera di Bologna se v 17 halách představilo celkem 1676 firem z 53 zemí světa a mezi nimi také šest českých reprezentantů: Brano Group a.s., Brisk Tábor a.s., Motorpal, a.s., Nokian Tyres s.r.o., Tomket s.r.o. a Ferdus, […]

Velký jarní seminář FERDUS 2019

Oblíbený velký jarní seminář firmy FERDUS se vrací. I když tentokrát krapet se zpožděním – 7. 6. 2019. Ale na dobré věci se vyplatí počkat. Opět nebude chybět seznámení se všemi zásadními novinkami pro autoservis a pneuservis. Jak teoreticky, tak prakticky v showroomu firmy FERDUS.

ATH-HEINL na veletrhu ProfiAuto Show 2019

Už brzy se uskuteční další ročník jednoho z největších motoristických veletrhů v Polsku – ProfiAuto Show 2019 v Katovicích, a to ve dnech 8. – 9. června. Firma ATH Heinl srdečně zve ke svým 2 výstavním stánkům (více než 140 m2) v Hlavní hale a v Zóně mechanika (hala Spodek). Pro návštěvníky si připravila spoustu […]

Novinka u ATH-Heinl: jednosloupový zvedák Single Lift 12P

Jednosloupový zvedák Single Lift 12P, určený hlavně pro opravy čtyřkolek, sekaček a kompaktních traktorů , je novinkou v nabídce firmy ATH-Heinl.