Menu

Servisní vybavení

FERDUS: Zvedací zařízení BJ-05 pro vyvažovačky

S rostoucím množstvím přezouvaných kol a také spolu se zvyšující se hmotností přibývá nejrůznějších pomocníků, které práci v dílně zrychlují a ulehčují. FirmaFERDUS již několik let úspěšně prodává model TB-J-09 určený primárně pro nákladní, autobusová a jiná obdobná kola. Nově rozšiřuje nabídku o subtilnější provedení BJ-05, které najde uplatnění v servisu osobních a lehkých užitkových vozidel.

Nová zouvačka FERDUS 8650

Firma FERDUS představuje novou zouvačku FERDUS 8650.

FERDUS představuje trojici nových prémiových hustičů italského výrobce GAV

FERDUS a GAV, to je roky osvědčená spolupráce mezi českým a italským průmyslovým trhem. A právě nyní přináší další plody v podobě uvedení trojice nových pneu hustičů. V e-shopu jsou dostupné od října.

FERDUS: Nový servisní vozík STRC 3307 Edge

K osvědčeným prodejním klasikám STRC 2706 a STRC 2707 nově zařadila firma FERDUS do nabídky provedení STRC 3307 Edge. V e-shopu jsou dostupné od září. 

FERDUS: Nová řada tlakových děl Bead Bazooka

Ucelená řada tlakových děl Bead Bazooka se vrací ve druhé generaci. Na originální sérii s objemy 6-9-12 litrů navazuje nový trojlístek v kompaktnějším provedení, přitom ale s rovnocenným výkonem.

Mycí stoly v nabídce firmy FERDUS

Firma FERDUS zařadila do své nabídky mycí stoly. Někdo vaničku vylívá i s dítětem, my zde ji raději používají pro tryskové čištění a odmašťování nejrůznějších součástek a dílů.

Firma ATH-Heinl vystavuje na letošní Automechanice

Firma ATH-Heinl srdečně zve na svůj stánek během veletrhu Automechanika 2022 ve Frankfurtu nad Mohanem, konající se ve dnech 13.-17. září. Na stánku, který se nachází v hale 8 číslo B38, firma představí to nejlepší ze svého sortimentu.

FERDUS: Nová pneumatická utahovačka Scorpio YU-12898T

Společnost FERDUS zařadila do svého sortimentu lehkou pneumatickou utahovačku s výkonem vysoko nad 1000 Nm.

FERDUS: Univerzální manžety nově v nabídce

Loni firma FERDUS uvedla na trh pneumatický roztahovák manžet HK kloubů. Nyní do nabídky zařadili univerzální provedení manžet, které pasuje na většinu běžných poloos.

Servisní vybavení