Menu

Servisní vybavení

FERDUS: Kompaktní startovací zdroje Carstel nově v nabídce

Jarní invaze od Carstelu v e-shopu FERDUS pokračuje. Po chytrých mikroprocesorových auto nabíječkách v květnu tentokrát přicházejí na řadu rovněž čím dál oblíbenější jump startery – startovací zdroje.

Nabíječky autobaterií Carstel v nabídce FERDUS

Chytré nabíječky autobaterií řízené mikroprocesorem zažívají podobně jako spousta dalších technologických hraček v poslední době skutečný boom, a tak je i firma FERDUS přidává do svého e-shopu. Konkrétně se jedná o dvě nabíječky Carstel.

FERDUS chystá Velký jarní seminář 2024

Sedmička je šťastné číslo. A firma FERDUS zve všechny autoservisní a pneuservisní profíky na sedmý ročník velkého jarního semináře FERDUS. Letos v příhodnějším termínu 29. 5. 2024. Ať se nezdržujete v nabitém přezouvacím dubnu. Práce máme jako na kostele všichni. Nač se těšit?

Inspekční kamery v nabídce FERDUS

Teleskopické zrcátko bylo a bude v autoservisu vždy věc nepochybně potřebná. Přesto jsou místa, kam se nedostane. Do válcových jednotek, klikových skříní, rozvodů provozních kapalin atd. Zde už musí nastoupit inspekční kamery nebo též endoskopy. FERDUS do e-shopu zařazuje tři nové. 

FERDUS: Indukční ohřívače KTL Tools

Indukční ohřívače získávají v autoservisu a pneuservisu na čím dál větší oblibě. FERDUS nyní představuje dvojici modelů od KTL Tools Europe B.V., které se cenou, výkonem i rozměry řadí v rámci nabídky a trhu zhruba do středu.

Nový čtyřsloupový zvedák KAPPA500/WT52E v nabídce FERDUS

Firma FERDUS přichází s novinkou KAPPA500/WT52E – čtyřsloupovým zvedákem, který kombinuje základní, střední i vyšší prvky výbavy.

Akumulátorové rázové utahováky E-Lion od společnosti Magneti Marelli – začínáme s TESTEM Doporučujeme

Akumulátorové rázové utahováky E-Lion od společnosti Magneti Marelli – začínáme s TESTEM

Akumulátorové rázové utahováky, které jsou letošní novinkou značky Magneti Marelli, právě dorazily do naší redakce, respektive do spřáteleného autoservisu. Produktová řada E-Lion je reakcí na stále častěji vyjadřované potřeby automechaniků, kteří postupně přicházejí aku nářadí na chuť.

Gumový kotouč s výřezem nově v nabídce FERDUS

Společnost FERDUS rozšiřuje svou nabídku o gumové kotouče z výřezem, které pomáhají odstranit zbytky po samolepících závažích.

Zvedák FERDUS OMEGA320 je nově pojízdný

Firma FERDUS na jaře uvedla na trh zvedák FERDUS OMEGA320. Chyběla ale možnost zakoupení soupravy pojezdových koleček a tažné oje s rukojetí, aby mohl být plně mobilní, což je především pro menší nebo operativnější dílny často rozhodující. 

Vyvažovací závaží Plasteel Eco od Rotobalance v nabídce FERDUS

Slovenský výrobce Rotobalance představuje oplastovaná závaží nové generace, která představují mimořádně zajímavou alternativu k tradičním variantám. Zejména proto, že řeší řadu jejich neduhů. Naleznete je v nabídce FERDUS.

Servisní vybavení