Servisní vybavení

Servisní vybavení

Aktualizace testeru Magneti Marelli

Firma Magneti Marelli aktualizovala software v databázi CAR.

3M přináší inovace do automobilového průmyslu

Už téměř sto let je společnost 3M významným pomocníkem pro konstrukci, výrobu a opravu vozidel. Mezi nedávné inovace patří například nová generace lepicích pásek, které mohou nahradit mechanické spojování. Nezastupitelnou roli mají také produkty 3M umožňující vyšší kvalitu broušení, anebo lepší ochranu sluchu.

Nové plničky klimatizací BOSCH

Společnost Bosch přichází s novou produktovou řadou zařízení pro servis klimatizací pro R-134a a R-1234yf. Nová zařízení Bosch velmi zjednodušují pracovní postupy v autoservisech. Novinky nesou označení ACS 753, 763, 863.

Pracovní svítidla Philips EcoPro

Philips představuje novou součást své nabídky – další pracovní LED svítidla. Modely z nové řady EcoPro se odlišují mnohými parametry, které zvyšují pohodlí při práci automechanika.

Navštivte výstavu dny dílenského vybavení TROST

Společnost TROST vás zve na jarní dny dílenského vybavení, na kterých vám představí aktuální novinky pro nastávající sezónu jarního přezutí. Výstava se koná dne 6.-8.3. v Hostivici a 13.-15.3. v Olomouci.

Reflexní pracovní oděvy MEWA

Firma MEWA nabízí na zimu reflexní pracovní oděvy, které chrání před nepříznivým počasím. Pro každého, kdo pracuje ve dne či v noci venku i za špatného počasí. V pracovních oděvech HI-VIS® a zimních pracovních oděvech MULTIWEAR® s reflexními prvky jsou pracovníci v zimě ideálně chránění a současně dobře rozpoznatelní.

Biologický čistič součástek

Pro ekologické čištění součástek jsou nabízeny mycí stoly, které čistí na biologické bázi. V jakých případech jsou tyto stoly na mytí součástek vhodné? Co dokážou? A co nedokážou?

TECHNOLOGY-GARAGE rozšiřuje sortiment strojů TECO

Přední italský výrobce TECO opět rozšířil svůj sortiment strojů do auto-pneu servisů CAR i TRUCK. V současnosti nabízí více jak 65 modelů strojů s roční produkcí cca 6.000 strojů.

Zářivé novinky Philips v podobě ručního svítidla

Philips představuje ve své nabídce dvě nová servisní svítidla – RCH19 a RCH21S.

Vyšly nové AD TECHNIK Noviny

Společnost AD TECHNIK vydala aktuální číslo svých novin, ve kterých je možné nalézt průřez sortimentem firmy včetně novinek.