Servisní vybavení

Servisní vybavení

CAR SYSTEM LED Lampa - revoluční novinka v osvětlení

Společnost Interaction přináší revoluční novinku v osvětlení. Carsystem LED Lampa s nejnovější technologií COB LED je perfektní pro místa, kde nemůže být dosaženo dostatečného osvětlení běžným osvětlením.

Nová multidiagnostika Launch v nabídce firmy mtaplus

Firma mtaplus s.r.o., zabývající se prodejem diagnostických a servisních zařízení, nedávno zařadila do nabídky značkovou multidiagnostiku pro osobní vozidla Launch X-431 EURO Pro4. Tato multidiagnostika je nástupcem známé Launch X-431 EURO Pro3, ale s výkonějším hardware a novým přepracovaným diagnostickým software.

Jaké pracovní oblečení nosit v horkých dnech?

Při narůstajících teplotách se pracovní oděv rychle ohřívá a stává se nepohodlným, a proto je žádoucí lehký letní oděv. Na čem ale u letního pracovního oblečení záleží? Karl-Heinz Feilen, odborný poradce pro řemeslná sdružení u firmy MEWA, odpovídá na nejdůležitější otázky.

AHProfi.cz zařazuje do nabídky nářadí značky MAKITA

Firma AHProfi doplnila do svého sortimentu nářadí značky MAKITA a postupně zařadí do nabídky vrtačky, brusky, frézky, utahováky a mnoho dalšího z portfolia tohoto známého výrobce.

Dobíjecí kontrolní svítilna 3 v 1 k dostání u Interactionu

Společnost Interaction představila novinku ve svém sortimentu. Jedná se o dobíjecí kontrolní svítilnu 3 v 1 značky Wieländer+Schill.

ALLSTAR přichází s revoluční, inteligentní multidiagnostikou

Firma ALLSTAR nově zařadila do svého sortimentu revoluční multidiagnostiku TOPDON ArtiPad I, která nabízí řešení pro všechny, kdo hledají maximální možnou podporu pro všechna vozidla na trhu.

Nově naskladněné zvedáky v AHProfi

Firma AHProfi.cz průběžně rozšiřuje a naskladňuje nový sortiment zboží. Nyní firma naskladnila velmi žádané zvedáky a podpěry největšího světového výrobce Torin BIG RED Jacks.

Firma mtaplus se zabývá autodiagnostikou, školí a pomáhá

Představujeme Vám firmu mtaplus s.r.o., která se především zabývá prodejem diagnostických a servisních zařízeních pro osobní i nákladní vozidla. Dále nabízí odborná školení a poskytuje služby oblastech autodiagnostiky, autoelektroniky a softwarových úprav.

Nové montážní vozíky JBM u TECHNOLOGY - GARAGE

V nabídce firmy TECHNOLOGY - GARAGE nově naleznete montážní dílenské vozíky JBM s ručním nářadím od španělské firmy JBM.

Jak zvýšit bezpečnost při práci

Světový den bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, který se každoročně koná 28. dubna upozorňuje na skutečnost, že každý den lidé na světě ohrožují své zdraví při práci. Ochranný oděv je jedním z opatření proti pracovním rizikům. Může chránit vaše zdraví nebo dokonce zachránit život.