Servisní vybavení

Servisní vybavení

Nová zouvačka FERDUS LC897V s upínáním do středu kola

Firma FERDUS představuje novou zouvačku LC897V. Montážní stroj nové generace a zcela nové konstrukce, který jako vůbec první zouvací zástupce produkce FERDUS nabízí upnutí do středu kola.

Momentové nástavce s otočnou rukojetí v nabídce firmy FERDUS

V průběhu letních prázdnin uvedl FERDUS na český a slovenský trh momentové nástavce určené pro utahovačky, které s těmito praktickými adaptéry dokáží pracovat s pevně nastavenou silou. Nemůže se tedy stát, že dojde ke stržení šroubů kol kvůli nedodržení předepsaného momentu.

Katalog značek MEWA 2021/22

V novém vydání katalogu značek MEWA najdete na téměř 288 stránkách více než 10.000 produktů, které jsou potřeba při práci, včetně aktuálních modelů vybraných top výrobců nebo inovativních pracovních rukavic a bezpečnostní obuvi. Kompletní sortiment je k dostání také prostřednictvím online obchodu.

FERDUS: Ceník ZIMA 2022

Firma FERDUS má nový ceník ZIMA 2022. Přináší více stran, přehlednější uspořádání a především olbřímí porci novinek.

Diagnostický systém budoucnosti je tady

… a je opravdu flexibilní. Nejnovější přírůstek do rodiny diagnostických nástrojů mega macs, představuje jedno z prvních aftermarket komunikačních rozhraní nové generace, reagujících na postupné zavádění změny současného konvenčního diagnostického modelu (offline) na různé online komunikační modely, verifikované výrobcem vozidla, v reálném čase. Jedním z důvodů zabezpečené komunikace je zvýšení kybernetického zabezpečení řídicích jednotek a […]

3D geometrie A750 s inovacemi v nabídce FERDUS

Neustále se zrychlující technologický vývoj si čím dál častěji žádá změny a svět servisních geometrií není výjimkou. Proto ve spolupráci se svými partnery, technologickým leaderem Corghi a předním asijským výrobcem Bright, FERDUS představuje zcela novou generaci 3D geometrie, model A750.

Novinka od ATH-Heinl – Nůžkový zvedák o nosnosti 3500 kg

Firma ATH-Heinl informuje o další novince v nabídce. Jedná se o nůžkový zvedák o nosnosti 3.500 kg. Novinka se dodává ve dvou variantách.

MEWA: Čištění součástek pomocí ekologických mycích stolů se štětcem

V dílnách nebo výrobnách je biologické čištění nástrojů a kovových dílů nejlepší alternativou k běžným studeným čističům. Ty jsou silně cítit a obsahují nebezpečné látky, které bývají zdravotně i ekologicky závadné. Společnost MEWA zde jako poskytovatel služeb nabízí řešení v podobě mnohostranně využitelných mycích stolů MEWA Bio-Circle.

Novinka od firmy FERDUS: Nástavce, které promění obyčejnou utahovačku na momentovou

Firma FERDUS zařadila do své nabídky další praktické nářadí. Jedná se o momentové nástavce, které promění obyčejnou utahovačku na momentovou. Novinka je v e-shopu FERDUS dostupná od 1. 8. 2021.