Servisní vybavení

Servisní vybavení

FERDUS rozšiřuje sortiment středících kůželů

Přední český producent pneuservisních strojů FERDUS rozšiřuje nabídku středících kuželů na vyvažovačky. Ke dlouhodobě osvědčené paletě adaptérů pro dnes nejběžnější průměr hřídele 40 mm přidává sedmičku nových kousků na méně typické diametry 36 a 38.

FERDUS: Zouvačka do 230 V sítě

Firma FERDUS uvádí na český trh 230 V alternativu populární zouvačky LC890U.

Nové ochranné oblečení v designu MEWA

Firemní oblečení posiluje sounáležitost pracovníků v týmu a pozitivně působí na motivaci zaměstnanců. Jednotný oděv působí na zákazníky a obchodní partnery profesionálně a snadno si tak společnost zapamatují. „Textilní vizitka“ je důležitá pro podniky z oblasti řemesel nebo průmyslu.

Philips vylepšil vlastnosti dílenské lampy CBH52

V motoristickém segmentu se společnost Philips kromě automobilového osvětlení specializuje i na dílenské lampy. K novinkám na českém trhu aktuálně patří modernizovaný model CBH52.

Opravné nýty s drátem nově v nabídce FERDUS

Největší český výrobce pneuservisního materiálu FERDUS uvádí na trh novinku, a to opravné nýty s drátem.

Zvedák pro elektrické a hybridní automobily – čím se liší od klasického?

Údržba elektrických a hybridních vozidel může vyžadovat použití speciálního elektromechanického nebo hydraulického zvedáku. Jak se jeho konstrukce liší od standardních zvedáků?

Firma FERDUS nově nabízí aku nářadí Tiger

Firma FERDUS zařadila do své nabídky výkonné aku nářadí značky Tiger.

Firma ATH-Heinl nabízí zvedák pro motocykly

Firma ATH-Heinl informuje o novince v nabídce. Zvedák ATH-Bike Lift 7F pro motocykly má nosnost 700 kg, a je určen pro profesionální servisy.