Servisní vybavení

Servisní vybavení

Tester dálkových ovladačů nově u firmy mtaplus

Firma mtaplus s.r.o., zabývající se prodejem diagnostických a servisních zařízení, má nově v nabídce tester dálkových ovladačů, kterým lze pohodlně zjistit, zda se jedná o závadu na vozidle nebo dálkovém ovladači.

Nové zařízení pro profesionální servis automatické převodovky

Firma TECHNOLOGY - GARAGE aktuálně zařadila do svého sortimentu další novinku od italského výrobce Brain Bee, a to konkrétně přístroj na proplach a výměnu oleje v automatických převodovkách typ AGC-8200.

Nové databáze pro klimatizační jednotky Magneti Marelli

Společnost Magneti Marelli aktualizovala databáze svých klimatizačních jednotek. Nová databáze obsahuje 43.000 pozic pro vozy vybavené chladivem R134a nebo R1234yf (HFO).

Rozšíření nabídky dílenského nábytku od AHProfi.cz

Firma AHProfi rozšířila nabídku kovového PROFI dílenského nábytku přesně na míru. Je možné vybírat z celé řady rovných i rohových sestav nebo si sestavu poskládat z jednotlivých komponent.

CAR SYSTEM LED Lampa - revoluční novinka v osvětlení

Společnost Interaction přináší revoluční novinku v osvětlení. Carsystem LED Lampa s nejnovější technologií COB LED je perfektní pro místa, kde nemůže být dosaženo dostatečného osvětlení běžným osvětlením.

Nová multidiagnostika Launch v nabídce firmy mtaplus

Firma mtaplus s.r.o., zabývající se prodejem diagnostických a servisních zařízení, nedávno zařadila do nabídky značkovou multidiagnostiku pro osobní vozidla Launch X-431 EURO Pro4. Tato multidiagnostika je nástupcem známé Launch X-431 EURO Pro3, ale s výkonějším hardware a novým přepracovaným diagnostickým software.

Jaké pracovní oblečení nosit v horkých dnech?

Při narůstajících teplotách se pracovní oděv rychle ohřívá a stává se nepohodlným, a proto je žádoucí lehký letní oděv. Na čem ale u letního pracovního oblečení záleží? Karl-Heinz Feilen, odborný poradce pro řemeslná sdružení u firmy MEWA, odpovídá na nejdůležitější otázky.

AHProfi.cz zařazuje do nabídky nářadí značky MAKITA

Firma AHProfi doplnila do svého sortimentu nářadí značky MAKITA a postupně zařadí do nabídky vrtačky, brusky, frézky, utahováky a mnoho dalšího z portfolia tohoto známého výrobce.

Dobíjecí kontrolní svítilna 3 v 1 k dostání u Interactionu

Společnost Interaction představila novinku ve svém sortimentu. Jedná se o dobíjecí kontrolní svítilnu 3 v 1 značky Wieländer+Schill.

ALLSTAR přichází s revoluční, inteligentní multidiagnostikou

Firma ALLSTAR nově zařadila do svého sortimentu revoluční multidiagnostiku TOPDON ArtiPad I, která nabízí řešení pro všechny, kdo hledají maximální možnou podporu pro všechna vozidla na trhu.