Servisní vybavení

Servisní vybavení

Bactoban na dezinfekci klimatizačních systémů

Tato metoda dezinfekce klimatizačních systémů spočívá v rozprášení mlhoviny v kabině vozidla pomocí zařízení a speciálního detergentu, který slouží pro hubení mikroorganismů, vyskytujících se v systému.

Mewa: Nejdříve otestujte, pak objednejte

Pronájem pracovního oblečení pro zaměstnance je v mnoha podnicích atraktivnější alternativou k nakupování oděvů. Také Mewa nabízí zákazníkům „pronájem na zkoušku“. Zájemci si mohou vybrat dvě kolekce a deset produktů, které pak mají k dispozici po dobu dvanácti týdnů.

KS Tools u APM: utahovák doporučovaný lékaři

Jako první výrobce nářadí po celém světě KS Tools nabízí vysoce výkonný pneumatický ½“ rázový utahovák certifikovaný schválením AGR odborné komise složené z lékařů a terapeutů. Naleznete jej v akčním katalogu společnosti APM.

Zařízení na profesionální čištění DPF filtrů – novinka u Auto Kelly

Velmi významnou novinkou u Auto Kelly je pro tento rok rozšíření nabídky garážového vybavení o přístroje na čištění filtrů – DPF (diesel particulate filter) a katalyzátorů – SCR (selective catalytic reduction).

Praktické rohože výrazně usnadní práci

Mokro, bláto, prach a nečistoty, spojené především s podzimním obdobím, podlahám škodí. To se týká obzvláště vstupních prostor, kde je největší pohyb. Správným výběrem rohoží však mohou zůstat podlahy uchráněny před nepřízní počasí a dalšími vlivy. 

Pracovní svítidla Philips EcoPro

Philips představuje novou součást své nabídky – další, zdokonalená pracovní LED svítidla. Modely z nové řady EcoPro se odlišují mnohými parametry, které zvyšují pohodlí při práci automechanika.

Hunter Revolution – revoluce v přezouvání pneumatik

Plně automatický montážní stroj Revolution od americké firmy Hunter Engineering Company představil první autonomní funkci uvolnění patky a demontáže pneumatiky. Prakticky to znamená až 25% úsporu času obsluhy při přezouvání pneu.

Novinka v eshopu TECHNOLOGY-GARAGE: multifunkční vozík FILCAR Wheel-Tech/2

Mezi novinky na trhu patří multifunkční vozík FILCAR Wheel-Tech/2, který může servisům ušetřit čas díky snadné a rychlé manipulaci.

Netradiční mechanický zvedák AUTOLift

Mobilní mechanický zvedák s možností překlápění vozidla AUTOLift3000 je zajímavou novinkou na českém trhu. Zařízení neobsahuje hydrauliku ani elektriku, obsluhuje se jednoduše pomocí elektrické nebo výkonné bezdrátové vrtačky.