Interaction: Časopis Color Expert 02/2021

9. prosince 2021, 9:14

Firma Interaction přináší druhé vydání magazínu Color Expert a spolu s ním snad i tu vánoční pohodu s vidinou blížících se Vánoc. V tomto posledním letošním vydání přináší zajímavosti a novinky z oboru, které se udály v druhé polovině tohoto roku.

Interaction: Časopis Color Expert 02/2021Společnost Interaction získala díky svým zaměstnancům, zákazníkům a partnerům řadu ocenění, mezi která patří například ocenění v soutěži Firma roku, kde se opět umístila v TOP 10 Středočeského kraje a také obhájila své místo ve finále ryze českých firem v Ocenění Českých lídrů. Jsme hrdí, že i díky Vám všem se řadíme mezi největší lídry v našem segmentu.

Rubrika management Vám poodhalí, jak funguje nová platforma pro řízení a analyzování chodu lakovny v podobě modulu JOB CARD MANAGEMENT, který je nově součástí míchacího programu Phoenix. Zcela nový modul „Phoenix Job Card Management“, se kterým přichází společnost Interaction s.r.o. jako první v České republice, přináší nové možnosti v oblasti managementu lakoven.

Dále Vám přiblížíme speciální mycí zařízení iWash Aqua 6 od dodavatele Italmec a zároveň představíme instalaci tohoto zařízení v praxi u našeho zákazníka.

Ani v tomto vydání nemůže chybět zmínka o přípravách na jeden z největších závodů světa RALLYE DAKAR 2022 a novinky Big Shock Racing týmu, jehož jsme hrdým partnerem.

Další zajímavosti a novinky jsme letos realizovali v projektu Colors Unlimited Internacional a stojí za zmínku. Jedná se především o nový způsob auditů a v souvislosti s tím i hodnocení těchto neznačkových autoopraven a lakoven, jež používají materiály Spies Hecker.

Rubrika Trendy / zajímavosti připravila něco pro milovníky veteránů a jejich renovace. Představíme Vám některé kousky z dílny pana Havelky, jež jste si mohli povšimnout i na titulní straně tohoto vydání.

Ani v tomto vydání nechybí produktové novinky od našich významných dodavatelů.

Spies Hecker představuje novinky z řady lakovacích materiálů Permacron Mixing Colour 293 MB 540 zelenožlutá a Car System si pro Vás připravil jedinečný prodyšný černý overal. Společnost 3M má pro Vás hned dvě novinky v podobě kelímků PPS Type V a dále představuje velké zlepšení odsávání prachu při práci Cubitron II Blue Net Abrasives. Společnost B-Tec v této rubrice produktových novinek představuje čistič E2C – Easy 2 Clean. Jedná se o čistič, který je alternativou k vysoce těkavým a hořlavých rozpouštědlům. Více o těchto produktových novinkách se dozvíte v poslední rubrice Technologie.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!