Champion® uvádí na trh nové portfolio brzdových dílů

23. října 2017, 11:33

Společnost Federal-Mogul Motorparts oznámila, že její renomovaná značka Champion® uvádí na trh novou řadu brzdových komponent, která doplňuje její stávající portfolio výrobků pro automobilový aftermarket. Díky tomuto rozšíření sortimentu nyní Champion nabízí všechny základní díly pro servis vozidel na jednom místě. 

Ucelená řada brzdových dílů Champion pro osobní vozidla zahrnuje brzdové destičky, brzdové kotouče a sady brzdových čelistí pro velmi významnou část vozidel, která jsou v Evropě v provozu. S plánovaným rozšířením výrobků značky o díly osvětlení, pokryje Champion díly s kvalitou originálních komponent pro prvovýrobu všechny úkony pravidelného servisu, včetně oprav zapalování a výměn filtrů a stěračů.

Značka Champion nyní pokrývá pět produktových kategorií: zapalování, brzdy, žárovky, filtry a stěrače. Produkty pro zapalování a žhavení zahrnují zapalovací svíčky, žhavicí svíčky, zapalovací cívky, řídicí jednotky a sady kabelů. Řadu filtrů představují vzduchové filtry, kabinové filtry, palivové a olejové filtry.

Nabídka osvětlení se skládá z xenonových, halogenových a ostatních žárovek. Nabídka stěračů zahrnuje prémiové stěrače Aerovantage, stěrače kompaktní řady Easyvision a ekonomické řady Rainy Day. A konečně s brzdovými destičkami, brzdovými kotouči a brzdovými čelistmi od nynějška Champion nabízí i všechny potřebné produkty pro servis brzd.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!