Motorservice uvádí na trh řídicí jednotky palivových pump

1. prosince 2017, 11:39

Společnost MS Motorservice International GmbH rozšířila svůj sortiment o řídící jednotky pro palivová čerpadla v kvalitě OE. Díky 19 novým položkám společnost dosáhla pokrytí trhu pro přibližně 10 milionů vozidel. Nabídka bude systematicky rozšiřována.

“Na základě rozsáhlých analýz trhu jsme se rozhodli rozšířit sortiment produktů tak, abychom vyhověli současným požadavkům našich zákazníků,” uvádí Axel Laser, viceprezident pro produkty společnosti Motorservice.

Řídící jednotky se vyznačují mimořádně vysokou kvalitou, při zachování aspektů šetrných k životnímu prostředí. Kromě toho jsou kompatibilní s téměř 10 miliony vozidel, čímž pokrývají velkou část poptávky na trhu náhradních dílů. ” A toto je jen začátek. V nadcházejících měsících rozšíříme náš sortiment, abychom dosáhli ještě většího pokrytí trhu,” uvádí Laser, který popisuje plány společnosti.

Jako distributor náhradních dílů společnosti Rheinmetall Automotive, nabízí skupina Motorservice velkou část své nabídky přímo od své mateřské společnosti, pod kterou patří mimo jiné značky Kolbenschmidt, Pierburg a TRW Engine Components.

Technický popis
V případě “neregulovaného” přívodu paliva, pracuje palivové čerpadlo vždy na maximální výkon. Výsledkem je, že nadměrné množství paliva proudí zpátky do palivové nádrže zpětným potrubím. V případě “regulovaného” nebo “na míru nastaveného” přívodu paliva, je palivové čerpadlo spouštěno řídící jednotkou pomocí signálu o modulované šířce impulzů (signál typu PWM). Díky tomu čerpadlo poskytuje vždy pouze požadované množství paliva, což je šetrnější k životnímu prostředí a zároveň úspornější.

Při regulovaném přívodu paliva se palivo také méně ohřívá, čímž se snižuje riziko vzniku bublinek par. Dalším pozitivním efektem je výrazně tišší chod palivového čerpadla.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!