Společnost NSK představí na veletrhu Automechanika Frankfurt rozšířený sortiment pro aftermarket

19. července 2018, 13:22

Na letošním veletrhu Automechanika Frankfurt plánuje společnost NSK Europe více se zaměřit na svůj stále se rozšiřující sortiment produktů pro aftermarket. Srdcem nabídky NSK stále zůstává populární sada ProKIT, která nyní výrazně rozšířila počet dostupných typů.

Sada NSK ProKIT

Ve stánku C51 v hale 4, o ploše 240 m2, bude firma prezentovat inovace a strategie určené k tomu, aby partneři a majitelé autoservisů byli ziskovější a jejich práce byla účinnější a efektivnější. Společnost na veletrhu Automechanika představí také výběr převodovek a motorů, společně s produkty vyrobenými technologiemi zítřka.

Pod mottem „rychleji, bezpečněji, spolehlivěji“ ukáže NSK svou obsáhlou nabídku školení. Konkrétně to bude část jejího školicího programu. Návštěvníci si sami budou moci vybrat školení, které jim pomůže porozumět, jak fungují ložiska nábojů kol, jak se upevňují, používají a udržují. Expozice NSK bude zahrnovat také modely v řezu, stejně jako nářadí potřebné pro zajištění správné montáže bez poškození ložiska nebo automobilu.

Školení bude ukončeno videoukázkami montáže ložisek, které návštěvníkům poskytnou informace o správné montáži ložisek nábojů kol a množství tipů a užitečných doporučení.

Ve stánku bude také panel představující výběr ložiskových sad ProKIT. V každé krabici sady ProKIT jsou obsažena výhradně originální ložiska a vysoce kvalitní komponenty, díky nimž je výměna rychlejší, bezpečnější a spolehlivější.

Dalším lákadlem ve stánku bude speciální zóna nazvaná „vyzkoušejte si montáž ložisek“. Zde dostanou návštěvníci výběr komponent, aby z nich sestavili hotové kuličkové ložisko. Každý, komu se podaří ložisko správně smontovat, je dostane jako dárek, a další ceny jsou připraveny pro ty, kdo budou montovat nejrychleji.

Tým odborníků NSK s potěšením přivítá všechny návštěvníky a bude s nimi diskutovat o jejich specifických požadavcích a možných řešeních, která jsou k dispozici. A nakonec, každý den od 17:00 do 18:00 se bude ve stánku konat koktejl s lehkým občerstvením.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!