NSK oznamuje výrazné rozšíření sad ProKIT

2. října 2018, 14:40

Na letošní výstavě Automechanika ve Frankfurtu ohlásila společnost NSK výrazné rozšíření svého stávajícího sortimentu pro trh s autodíly (Independent Automotive Aftermarket – IAM). Řada sad pro výměnu ložisek nábojů kol ProKIT byla nyní rozšířena tak, aby pokrývala všechny nejpopulárnější osobní automobily v Evropě.

Řada ProKIT od NSK byla nyní rozšířena tak, aby pokrývala všechny nejpopulárnější osobní automobily v EvropěProKIT jsou sady pro opravu ložisek kol, v nichž jsou v jednom balení dodávána výhradně originální ložiska a vysoce kvalitní komponenty, díky nimž je výměna ložisek rychlejší, bezpečnější a spolehlivější. Rozšířením sortimentu, který nyní pokrývá všechny typy ložisek kol nejběžnějších automobilů v Evropě, pokračuje NSK v růstu na trhu IAM. NSK má více než stoletou historii v konstruování a výrobě vysoce kvalitních ložisek pro OEM, kterou nyní plynule přenáší i do IAM. S ohledem na to bude rozšiřování nabídky řady ProKIT dále pokračovat – nové sady pro další typy vozidel budou uvedeny na trh ještě před koncem roku 2018.

Každý distributor nebo servis, který se chce o nejnovějším rozšíření sortimentu ProKIT dozvědět více, může navštívit evropskou databázi TecDoc. Pro ty, kteří nemají přístup do TecDoc, je k dispozici speciální produktový bulletin obsahující relevantní informace. Bulletin je možné stáhnout v sekci download webových stránek NSK věnovaných IAM.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!