Společnost Schaeffler vydává nové, tištěné katalogy INA

19. listopadu 2018, 15:56

Nová vydání katalogů INA firmy Schaeffler jsou nyní k dispozici. Na několika stech stranách mohou nyní zákazníci najít důležité informace o kladkách a řemenicích pro osobní automobily, lehká a těžká užitková vozidla i traktory.

Nové katalogy produktů firmy Schaeffler

Nový katalog “INA Timing Belt Drive 2018/2019” má zhruba 600 stran s více než 1.200 různými výrobky pro osobní automobily a lehká užitková vozidla od přibližně 80 výrobců. Tato nabídka pro modely vozidel vyrobených v letech 1967 až 2018 obsahuje řadu jednotlivých dílů, jako jsou napínací kladky a řemenice, spolu s celým portfoliem kompletních opravných sad rozvodů, a to s nebo bez vodního čerpadla.

Nově přidaná jsou opravná řešení pro řemeny v olejové lázni, které Schaeffler letos začal nabízet pro aftermarket. Díky tomu portfolio pro pohony rozvodového řemenu pokrývá 97 % vozového parku osobních a lehkých užitkových vozidel v Evropě. Servisy mohou získat katalog pro rok 2018/2019 u distribučních partnerů Schaeffler Automotive Aftermarket.

Druhou novinkou je 250 stránkový katalog řemenic “INA Overrunning Alternator Pulleys 2018/2019”. Nový katalog obsahuje asi 240 volnoběžných alternátorových řemenic a více než 40 spojek alternátoru pro osobní automobily, traktory, lehká a těžká užitková vozidla, vyrobená v letech 1995 až 2018 od zhruba 70 výrobců.

Celý obsah obou katalogů je v angličtině, němčině, francouzštině, italštině a španělštině. Další informace – například články pro starší vozidla a celé portfolio, které Schaeffer nabízí na trhu z náhradními díly pro automobily – jsou také k dispozici na portálu REPXPERT.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!