Nové kabinové filtry Cabin3Tech+ od Sogefi

28. března 2019, 14:27

Cabin3Tech+ od Sogefi (CIR Group), inovativní kabinový filtr prezentovaný na Automechanice Frankfurt, je nyní možno zakoupit pod značkou Purflux a FRAM®. K dispozici je 56 nových referencí, které značky jako Peugeot, DS, Toyota, Renault, Fiat, Volkswagen a mnoho dalších.

Cabin3Tech + od Sogefi (CIR Group)Filtry Cabin3Tech+ využívají nejnovější technologie filtrace. Efektivně filtruje velké částice, neutralizuje pachy a nebezpečné výpary ve vzduchu (filtr s aktivním uhlím) a zastaví až 98,8 % jemných částic o velikosti 2,5 mikronu.

Pravidelná výměna vzduchového filtru v kabině je nezbytná pro dlouhodobou životnost vozidla a pohodlí cestujících. Touto novinkou přispívá firma Sogefi a její značky Purflux a Fram® spolu s distributory a garážemi ke zlepšení vašeho zdraví.

Je důležité měnit kabinový filtr jednou ročně nebo každých 15.000 km (maximálně), a to nejen za účelem udržení vysoké kvality vzduchu ve vozidle, ale také k zajištění správného fungování ventilačního systému – ucpaný filtr může bránit ventilaci, což pak způsobuje zamlžení a snížení viditelnosti čelního skla.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!