Nové hydrodynamické měniče v nabídce ZF

10. května 2019, 11:44

Firma ZF Aftermarket dodává do svého produktového portfolia dalších 20 modelů hydrodynamických měničů SACHS pro osobní automobily. Kromě vozů Mercedes Benz mohou nabídku využít vozy s automatickou převodovkou 6HP těchto výrobců: Audi, Aston Martin, BMW, Jaguar, Land Rover, Porsche, Škoda a VW Group.

Hydrodynamický měnič SACHS

Hydrodynamické měniče SACHS lze kombinovat se spojkou typu lock-up. Skládá se z blokovací spojky a torzních tlumičů, jejichž společný účinek zabraňuje opotřebení během rozjezdu, účinně přenáší výkon, snižuje ztráty energie a redukuje hluk.

Hydrodynamický měnič je klíčovým prvkem při konstrukci automatické převodovky. Jeho úkolem je ovládání konvenční spojky díky oddělení motoru a převodovky a jejich opětovnému připojení.

Hydrodynamický měnič SACHS

Aby se zabránilo předčasnému opotřebení součástí automatické převodovky, doporučuje ZF Aftermarket výměnu převodového oleje každých 100.000 kilometrů. Tím se zajistí, že hydrodynamický měnič i ostatní komponenty automatické převodovky zůstanou funkční a zajistí optimální výkon.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!