Pod značkou FAG brzy koupíte i podvozkové díly

10. května 2019, 12:19

Divize Automotive Aftermarket společnosti Schaeffler reorganizuje svůj sortiment pro opravy podvozku. Od 1. června 2019 bude možné pod značkou FAG koupit nejenom ložiska kol, ale také díly podvozku, řízení, hnací hřídele a pružné spojky.

Ramena FAG

„Díky používání výkonných a vysoce trvanlivých technologií pro povrchové úpravy a utěsnění můžeme nabízet trvale vysokou kvalitu napříč celým sortimentem,“ vysvětluje Dr. Robert Felger, vedoucí managementu produktů a oblastí výzkumu a vývoje divize Schaeffler Automotive Aftermarket. „Každý jednotlivý komponent, včetně nejmenších dílů příslušenství, je vyvíjen a monitorován podle standardů kvality společnosti Schaeffler.“

Se značkou FAG se pojí více než 130 let zkušeností při výrobě a vývoji komponentů a pokročilých podvozkových modulů pro prvovýrobu. S technickými inovacemi, jako jsou například elektrické stabilizátory náklonu a inteligentní nápravové moduly společnost Schaeffler demonstruje svoji angažovanost v oblasti vývoje podvozku budoucnosti.

Čep řízení FAG

Opravárenská řešení FAG obsahují všechny potřebné komponenty a veškeré příslušenství, jako jsou matice nebo šrouby, vše pochopitelně ve stejné kvalitě jako vyměňovaný originální díl. Zákazníci autoservisu se tak mohou spolehnout na trvale vysokou kvalitu při opravách podvozku.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!