Total Lubrifiants změnil design obalů olejů

1. června 2020, 11:43

Nové barvy, nové etikety a moderní ergonomie. Total Lubrifiants představil nové obaly pro celou řadu olejů značek TOTAL a ELF.

U obalů nedošlo pouze k vizuálním změnám, ale nově byly navrženy tak, aby se zredukovala jejich hmotnost. Tato inovace sníží emise CO2 o 9.500 tun CO2 ročně, díky úsporám při výrobě surovin. Nové obaly TOTAL a ELF jsou praktičtější a snáze identifikovatelné, protože jsou jednotlivé produkty barevně rozlišené a nový štítek je přehlednější a lépe čitelný.

Nejdůležitější informace o produktu jsou uspořádány kolem názvu značky, podobně jako je tomu u přístrojové desky vozidla. Zjistíme zde viskozitu, homologace výrobců a QR kód, který lze použít k okamžitému potvrzení pravosti produktu. Jedná se o štítek, který je vždy jedinečný, přičemž se jedná o další pokrok při sdílení informací o motorových olejích. Nové balení nabízí moderní design s ergonomičtější rukojetí, která usnadňuje uchycení a přenos oleje. Také zátka byla navržena tak, aby se ulehčilo plnění olejové vany při výměně nebo doplňování.

Vždy jsme nabízeli produkty, které zákazníci snadno rozpoznají, říká Jean Parizot, viceprezident pro automobilový průmysl společnosti Total Lubrifiants. – Současní zákazníci však rádi získávají různé informace o produktech a o tom, jak je používat. Proto jsme se rozhodli přepracovat naše obaly a dát jim nový tvar, barvu a označení. Úkolem bylo udržet výrazný design, aby spotřebitelé mohli snadno rozpoznat naše výrobky TOTAL a ELF. Myslím, že jsme tohoto cíle dosáhli.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!