Nové antibakteriální kabinové filtry značky Champion

11. listopadu 2020, 16:40

Značka Champion uvádí na trh novou technologii filtrů, která neutralizuje více než 99 % choroboplodných zárodků a bakterií, čímž pomáhá předcházet růstu plísní, eliminuje pachy a podporuje vyšší účinnost a spolehlivost klimatizačních systémů automobilů.

Epidemie COVID-19 upozornila uživatele nejen na důležitost kabinových filtrů, ale také na dostupnost nové, nejvyšší generace filtrů určených k neutralizaci choroboplodných zárodků a bakterií. A přitom ještě nedávno mnoho řidičů ani nevědělo, že jejich vůz vůbec nějaký kabinový filtr má.

filtr Champion BacterStop

Společnost Champion představila prémiovou filtrační technologii, která neutralizuje více než 99 % choroboplodných zárodků a bakterií, pomáhá předcházet tvorbě plísní, eliminuje pachy a podporuje zvýšenou účinnost a spolehlivost klimatizačního systému vozidla. Nové kabinové filtry Champion BacterStop® používají antibakteriální technologii k zajištění vysoce účinné filtrace, potvrzené laboratorními testy. Tyto filtry jsou nyní dostupné u předních dodavatelů náhradních dílů.

V závislosti na tom, kolik najezdíte km, by se měl kabinový filtr měnit jednou ročně nebo každých 20.000 až 24.000 kilometrů. Z důvodu možného ohrožení zdraví je dobré filtr kontrolovat alespoň jednou za šest měsíců.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!