Nová internetová stránka Monroe

12. listopadu 2020, 20:55

Společnost DRiVTM, součást Tenneco Inc., oznámila spuštění nové webové stránky věnované značce Monroe. Monroe nabízí machanikům a majitelům vozidel převážně podvozkové náhradní díly – včetně tlumičů, vzpěr, pružin, dílů řízení a zavěšení.

Nové stránky Monroe

Nový web Monroe je navržen tak, aby uživatelům nabídl na stránkách rychlou a snadnou orientaci. Stránka je kompatibilní s celou řadou zařízení, včetně chytrých telefonů a tabletů, přičemž zahrnuje nový obsah a funkce vyvinuté pro podporu současných i budoucích zákazníků Monroe.

Nový web se oproti předchozí verzi více zaměřuje na podporu a prezentaci produktů. Sekce zaměřená na zboží poskytuje uživatelům informace, které umožňují snadno procházet celé portfolio produktů Monroe nebo nacházet související technické tipy a čísla dílů. Sekce technické podpory obsahuje servisní tipy, které pomáhají automechanikům s montáží tlumičů, pružin nebo dílů řízení a zavěšení.

K dispozici je také možnost stáhnout si katalogy nebo procházet eKatalog „find my part“, který je přístupný z každé podstránky, aby uživatelé mohli snadno najít čísla dílů Monroe. Sekce nápovědy poskytuje informace o záruce a také zde najdeme odkaz na program technické podpory DRiV Garage Guru «Technician First». Nová služba obsahuje nejnovější informace Monroe, prezentované prostřednictvím blogové sekce, která bude pravidelně aktualizována.

Firma Monroe srdečně zve k návštěvě svých nových stránek na adrese: https://aftermarket.monroe.com.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!