OSRAM umožňuje kontrolu tlaku v pneumatikách

28. dubna 2021, 10:19

Pravidelná kontrola tlaku v pneumatikách pomáhá k bezpečné jízdě. Optimální tlak navíc zabraňuje zvýšení opotřebení, což může poskytnout delší cykly výměny pneumatik. To šetří peníze a pomáhá životnímu prostředí. Správný tlak v pneumatikách také snižuje spotřebu paliva a tím i emise oxidu uhličitého. Nyní se již nemusíte na kontrolu tlaku vydávat na nejbližší čerpací stanici.

Kompresory OSRAM jsou napájeny z 12V zásuvky ve vozidle a mají přes 3 metry dlouhý integrovaný napájecí kabel s navíjecím mechanismem a flexibilní vzduchovou hadici. Doba nafukování pneumatik je velmi krátká, tlak se zobrazuje ve třech různých jednotkách tlaku bar, kPA a PSI. Součástí je přihrádka na víčka ventilů pneumatiky a velké tlačítko pro zapnutí/vypnutí.

Kompresory OSRAM nejsou určeny výhradně pro pneumatiky automobilů, s přiloženou sadou adaptéru můžete nafouknout pneumatiky motocyklu, kola, kočárku, nafukovací čluny, míče, matrace, hračky do vody atd.

OSRAM kompresor

Model TYREinflate 1000 dokáže nafouknout 13palcovou pneumatiku do 2 minut, je vybaven integrovanou LED svítilnou, obsahuje pouzdro s latexovými rukavicemi, náhradními čepičkami ventilků a disponuje funkcí autostop při dosažení požadovaného tlaku, s praktickou pamětí poslední hodnoty nastavovaného tlaku.

S kompresory OSRAM tak lze snadno a rychle tlak v pneumatikách zkontrolovat a případně jej upravit.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!