Vzdělávejte se a vyhrávejte s Nissens

7. června 2021, 9:01

Firma Nissens připravila školení nezbytného servisu autoklimatizace, u kterého nemusíte opustit domov. Můžete vyhrát jeden ze tří inteligentních bezdrátových servisních nástrojů pro efektivní řešení problémů s klima okruhem v hodnotě 2.500 Kč!

Nissens vzdělávací video

Snadné vzdělávání s Nissensem

Nissens Training Concept (NTC) je online platforma, která poskytuje osobám na aftermarketu přístup k mnoha technickým znalostem týkajících se náhradních dílů a systémů například klimatizace (AC). S tímto zdrojem najdou mechanici praktické informace, rady k montáži a důležitá fakta týkající se jejich každodenní činnosti.

NTC nabízí mechanikům různé způsoby, jak tyto znalosti získat. Jedním způsobem jsou samovzdělávací moduly, což jsou kurzy na konkrétní témata týkající se daného systému nebo součásti automobilu, která kombinují důležité informace například technická data a rady k montáží s vynikající grafikou, fotografiemi a videi s hlasem na pozadí, který efektivně dokresluje jejich obsah. Bez ohledu na místo a obor práce mohou být technické znalosti nabízené kurzy NTC pro mechaniky velmi užitečné, i když jsou již odborníkem v daném oboru s mnohaletými zkušenostmi, protože předložené problémy jim poskytují cenný doplněk pro jejich dosavadní sadu zkušeností a dovedností.

Veškerý materiál NTC včetně tréninkových modulů a webinářů se ovládá prostřednictvím webového prohlížeče, takže procházení obsahu kurzu je velmi intuitivní a zahrnuje použití několika jednoduchých tlačítek. Školení lze zahájit kdykoli a kdekoli a z jakéhokoli typu zařízení, včetně chytrého mobilního telefonu, i když pro nejlepší uživatelský komfort se doporučuje používat tablet nebo počítač.

Jak začít

Mechanici se na začátku budou muset zaregistrovat jako uživatelé a zadat své jméno i název společnosti, protože to bude uvedeno ve stejném znění na certifikátech. Po prvním přihlášení a přijetí zásad ochrany osobních údajů webu, jak to vyžaduje zákon, se jim zobrazí uživatelský panel. V závislosti na úrovni uděleného přístupu se v hlavních kategoriích zobrazí dostupný obsah například školící moduly nebo plánované webináře.

Příklad modulu: Klima kompresor, montáž a diagnostika, úroveň 3, Expert

Jde o podrobný návod, jak správně vyměnit klima kompresor, což je jeden z nejdůležitějších modulů v oblasti školení klima systému v automobilovém průmyslu, určený pro pokročilé uživatele, kteří se profesionálně zabývají servisem a údržbou systému. Kurz začíná důkladnou diagnostikou celého systému, která mechanikovi umožňuje určit možné příčiny poruchy původně namontovaného kompresoru.

Takový přístup pomáhá pochopit závislosti systému a potenciální dopad jiných systémů, které mohou ovlivnit klima systém a provoz kompresoru. Dobrými příklady jsou dopady poruch v elektrickém systému vozidla nebo nesprávné použití spotřebního materiálu –  UV barvivo nebo proplachovací prostředky. Modul se skládá ze sedmi kroků a trvá přibližně 30 minut.

Jak vyhrát bezdrátový klima servisní nástroje TESTO

Učební modul končí krátkým souhrnným testem, který kontroluje, zda uživatel získal nejdůležitější informace. Správné odpovědi se stanoveným minimálním skóre umožňují účastníkovi kurzu stáhnout a vytisknout oficiální certifikát o školení Nissens. Prvních 30 úspěšných řešitelů, kteří získali svůj certifikát přihlášením prostřednictvím tohoto odkazu pro čtenáře Motofocusu, bude zařazen do slosování o tři výherce bezdrátových klima servisních nástrojů od firmy Testo ©. Všichni výherci obdrží inteligentní sondu Bluetooth Air Thermometer testo 915i hodnotě 2.500 Kč.

Zjistěte více o nástrojích Testo ve videoprezentaci.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!