Firma Metelli prezentuje HybriX Repower a brzdové destičky pro vozy Toyota

22. června 2021, 12:19

Metelli Group, která se soustředí na technologický vývoj, představuje novou směs pro brzdové destičky určené pro elektrické a hybridní vozy s názvem HybriX Repower.

HybriX Repower

Nová směs odvozená od HybriX byla speciálně vyvinuta s přidáním prémiových materiálů pro specifická elektrická a hybridní vozidla, která nabízí následující vlastnosti:

  • extrémně tiché brzdění
  • integrace uhlíkových vláken pro snížení počtu kovových součástí a zvýšení výkonu, který zůstává konzistentní i při vysokých teplotách
  • průměrné snížení emisí jemného prachu o 25 % díky menšímu tření brzdových kotoučů
  • větší komfort díky zavedení četných maziv
  • lepší výkon z hlediska odezvy a pohotovosti při brzdění
  • respekt k životnímu prostředí, protože neobsahují měď ani jiné škodlivé materiály, všechny jsou certifikovány NSF podle amerického zákona Better Brake Law (měď <0,5 %)

V současné době je pro elektrická a hybridní vozidla k dispozici více než 220 dílů. V závislosti na typu aplikace se používá směs HybriX nebo HybriX-Repower.

Nové brzdové destičky pro vozy Toyota Yaris V 1.0,  1.5,  1.5 Hybrid

Metelli Group uvádí na trh nové přední brzdové destičky pro nejnovější Toyotu Yaris V 2020 1.0, 1.5, 1.5 Hybrid, pro brzdový systém ATE. Součástky jsou certifikovány podle normy ECE R90 a jsou vybaveny protihlukovou podložkou z pryže a oceli.

brzdové destičky Metelli

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!