OSRAM přináší TYREinflate 2000 – cestovní akumulátorový kompresor

24. června 2021, 15:44

Nejen v době dovolených může zaujmout novinka firmy OSRAM, a to kompaktní univerzální akumulátorový kompresor OSRAM TYREinflate 2000.

OSRAM TYREinflate 2000

Tento dobíjecí kompresor má digitální podsvícený displej s paměťovou funkcí, do které lze uložit až čtyři různé hodnoty tlaku pro různé pneumatiky nebo předměty. Je také vybaven funkcí automatického zastavení, když je dosaženo požadovaného předem navoleného tlaku. Prostřednictvím USB kabelu lze kompresor dobít.

Pro napájení tedy není nutná 12V zásuvka. Díky lehké a kompaktní konstrukci je OSRAM TYREinflate ideální pro použití na cestách, a to i když jedete na kole, elektrokole nebo motocyklu. V přiloženém obalu ho snadno umístíte do auta nebo do batohu, součástí balení je i držák pro upevnění na kolo.

OSRAM TYREinflate 2000

Funkce powerbanky umožňuje OSRAM TYREinlate použít jako každodenní nabíječku pro elektronická zařízení. Kromě toho může TYREinflate 2000 posloužit rovněž jako svítilna. Součástí balení je 2-dílná sada adaptérů, které lze použít při nafukování kol, míčů a nafukovacích člunů s ventily Presta.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!