Společnost UFI Filters se připojuje k síti Autodistribution International (ADI)

2. července 2021, 13:23

Společnost UFI Filters, lídr v oblasti filtrace a výroby výměníků tepla pro spalovací, elektrická a hybridní vozidla, se připojila k portfoliu dodavatelů společnosti Autodistribution International (ADI), čímž dojde k rozšíření obou jejich značek UFI a SOFIMA.

UFI Filters a ADI

Společnost ADI je jednou z předních sítí v oboru. Sídlí v Bruselu a je přítomna ve 49 zemích Evropy, severní Afriky a střední Asie, kde má 24 partnerů, 600 distributorů, 3.000 prodejních míst a síť 10.000 servisů.

Firma UFI Filters se připojuje k portfoliu více než 40 dodavatelů v sítí na Aftermarketu, který v odvětví osobních a těžkých nákladních automobilů dosahuje obratu 7,5 miliardy eur.

Firma byla vybrána díky svým stránkám, mezi které patří: působení v segmentu OE (s více než 250 výrobky se společnou značkou u předních světových výrobců vozidel); technologické inovace (s více než 200 mezinárodně uznávanými patenty); kvalitní distribuční síť značek UFI a SOFIMA v Evropě i v dalších zemích; a potenciál pro rozvoj podnikání v celosvětovém měřítku.

„Jsme rádi, že můžeme přivítat společnost UFI Filters jako nového partnera v naší dodavatelské základně,“ zdůrazňuje Manuel Van Royen, generální ředitel společnosti ADI. „Je to další krok k našemu trvalému cíli rozšiřovat nabídku pro Aftermarket o vysoce kvalitní výrobky.“

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!