Nové katalogy MANN-FILTER 2022/23

4. února 2022, 14:26

Tištěné katalogy MANN-FILTER jsou k dispozici ve dvanácti jazycích, mají 3.000 stran a obsahují výrobky pro více než 64 000 vozidel a strojů.

Katalogy Mann Filter

Od poloviny února jsou připraveny nové katalogy výrobků značky MANN-FILTER. Více než 100 nových typů filtrů pro nejnovější modely osobních a nákladních automobilů a terénních vozidel doplňuje již tak širokou nabídku v kvalitě originálního vybavení. Pro evropský trh s náhradními díly nabízí katalogy více než 5.000 filtračních prvků pro více než 64.000 vozidel a strojů.

Nové rozdělení

Katalogová sada je rozdělena do čtyř žlutozelených samostatných katalogů pro různé kategorie použití. Letos nově vyšly „Osobní automobily a dodávky“ a „Nákladní automobily a autobusy“. Poprvé byly z předchozího katalogu „Terénní aplikace a průmysl“ vytvořeny dva nové samostatné katalogy „Stavební stroje a průmyslové aplikace“ a „Zemědělské stroje“.

Poprvé jsou všechny katalogy k dispozici jako interaktivní PDF pro prohlížení s mnoha přístupovými funkcemi DeepL. Digitální formáty jsou k dispozici ke stažení na webových stránkách společnosti MANN-FILTER.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!