Nižší spotřeba paliva, nižší emise a lepší jízdní vlastnosti díky novým brzdovým kotoučům Lightweight a Dual Cast

25. února 2022, 13:46

Společnost Brembo oznámila, že do své nabídky pro aftermarket zařadila dvoudílné lité a lehké brzdové kotouče. Nové řady kotoučů představují další významný krok v poslání společnosti Brembo stát se poskytovatelem nových řešení. Tyto novinky se připojují ke stávajícím kolekcím Floating, Composite a Co-cast a poskytují zákazníkům kompletní výběr dvoudílných brzdových kotoučů pro řadu prémiových vozidel.

Brembo Dual Cast
Dual Cast

Oba nové brzdové kotouče se vyznačují jedinečnými technickými vlastnostmi, včetně použití speciální litiny, odlehčených středů, sloupkového nebo příčného chlazení a otvorů a/nebo drážek na brzdném povrchu. Tato konstrukční řešení společně zaručují optimální brzdný výkon za všech podmínek. Nové kotouče navíc poskytují přesnější a stabilnější dynamiku vozidla, lepší pocit při sešlápnutí pedálu a snadnější ovládání brzdového systému spolu s dalšími ekologickými výhodami.

Nové kotouče Dual Cast společnosti Brembo zahrnují 16 referenčních čísel pro sportovní modely některých nejvýznamnějších značek automobilů na trhu.

Lightweight Brembo
Lightweight

Řada Lightweight nabízí 17 aplikací, které byly poprvé uvedeny na trh (dostupné pouze v rámci Evropy) pro nejexkluzivnější modely Jaguar Land Rover, včetně nejnovější generace vozů Land Rover.

Obě nové aplikace využívají zkušeností společnosti Brembo, která je také výrobce brzdových komponentů originálního vybavení. Stejně jako všechny ostatní výrobky společnosti Brembo jsou i kotouče Dual Cast a Lightweight vyráběny ve stejné továrně, na stejné montážní lince a podléhají stejně přísným specifikacím a kontrolám kvality, jaké společnost Brembo uplatňuje u svých originálních dílů.

Kotouče Brembo Dual Cast a Lightweight jsou na aftermarketu k dispozici od února 2022.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!