Třmeny Brembo Xtra dokážou vůz ozvláštnit

25. května 2022, 13:16

Společnost Brembo uvádí na trh brzdové třmeny Xtra. Třmeny Xtra, určené pro prémiové modely, vyzařují díky své barvě nádech originality a jsou ideální volbou pro řidiče, kteří hledají pro svůj vůz něco jedinečného. Tato novinka rozšiřuje nabídku firmy Brembo pro aftermarket a doplňuje značku Xtra, která již zahrnuje brzdové destičky a kotouče.

Brembo brzdový třmen Xtra zelený

Třmeny Brembo Xtra přímo vycházejí ze zkušeností společnosti s originálním vybavením (OE). Inženýři společnosti Brembo měli za úkol hlavně přenést technické know-how do nových dílů, přičemž důraz byl také kladen na estetiku. To vedlo k vývoji nové řady hliníkových třmenů, které uspokojí požadavky na individualizaci a zároveň splní základní charakteristiky kvality, spolehlivosti a výkonu. Třmeny Xtra tak potvrzují poslání společnosti stát se “poskytovatelem řešení” pro všechny specifické potřeby svých zákazníků.

Řidiči budou mít možnost vybrat si, která barva nejlépe zvýrazní jejich prémiový vůz. Standardní odstíny jsou červená, žlutá, černá a šedá, ale na vyžádání jsou k dispozici i další barvy na míru.

Brembo brzdový třmen Xtra šedý

Třmeny Brembo Xtra budou k dispozici od června 2022, a to ve specializovaných sadách, které budou obsahovat dva hliníkové třmeny Brembo a dvě sady příslušenství (pružinky a čepy).

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!