Nová sada na opravu vad a prasklin na oknech automobilů

17. srpna 2022, 11:07

Společnost TRISCAN nabízí sadu pro rychlou opravu naštípnutých a prasklých skel automobilů. Systém využívá patentovanou technologii.

Autoservisy tak mohou nabízet další služby a komplexnější zákaznický servis. Sada na opravy zahrnující nářadí, příslušenství a spotřební materiál pro profesionální opravy čelních skel byla vyvinuta a testována ve spolupráci s odborníky z oboru.

Oprava praskliny na čelním skle

Na trhu je k dispozici několik systémů pro opravu prasklin na čelním skle, ale výhodou řešení TRISCAN je:

  • rychlost – oprava trvá pouhých 10 minut
  • jednoduchost – opravu zvládne podle stručného návodu každý
  • kvalita opravy – trvalá a kvalitní
  • mobilita – nevyžaduje přístup k žádnému zdroji energie, stlačenému vzduch ani podtlaku

V porovnání s jinými opravnými systémy lze opravu praskliny po krátké instruktáži provést za pouhých 10 minut a úspěšnost je 95-98 %. Proces opravy, který nevyžaduje přístup k elektřině, stlačenému vzduch nebo podtlaku, je přenosný. Lze ji tedy provádět kdekoli, v autodílně, na cestách nebo u zákazníka.

V závislosti na požadavcích jsou opravné sady k dispozici ve dvou verzích. Všechny komponenty a potřebný spotřební materiál lze objednat i samostatně.

Níže je ukázkové video opravy prasklin na čelním skle.

Speciální viskozita pryskyřice zajišťuje, že pronikne i do těch nejmenších trhlin a štěrbin. To je důležité pro účinné lepení, a také pro kvalitu a trvanlivost opravy. Pryskyřice se navíc liší tím, že v průběhu času nežloutne. Také druhá výplňová pryskyřice od společnosti TRISCAN se vyznačuje několika cennými vlastnostmi. Stejně jako penetrační pryskyřice časem nežloutne a je vysoce odolná proti oděru.

Author: AnM
Journalist at MotoFocus.cz

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!