Společnost Valeo získala ocenění Automotive News PACE Award 2022

30. září 2022, 8:57

Společnost Valeo byla vyhlášena vítězem Automotive News PACE Award 2022. Titul obdržela na slavnostním ceremoniálu, který se konal 19. září. Firma Valeo získala ocenění za dvouhmotový setrvačník vyrobený technologií Pendulum 2. generace.

Prestižní ocenění se uděluje dodavatelům automobilového průmyslu, kteří vynikají největšími inovacemi, technologickým pokrokem a dobrými obchodními výsledky.

Dvouhmotový setrvačník Valeo Pendulum

Dvouhmotový setrvačník Valeo Pendulum 2. generace byl uznán jako mimořádně důležitá inovace v automobilovém průmyslu. Konstrukce pomáhá snižovat úroveň akustických jevů NVH (hluk, vibrace, drsnost) spojených s provozem systému start-stop u hybridních vozidel. Tato technologie je nezbytná pro optimální výkon hybridních vozidel, která vyžadují silný systém tlumení a eliminaci vibrací, aby byla zajištěna spolehlivost vozidla a jízdní komfort. Společnost Valeo ukazuje, že její technologii Pendulum Damper lze použít společně s řešeními, která snižují emise a znečištění z hybridních vozidel a vozidel s elektrifikovanými dvouspojkovými převodovkami (DCT).

Elektrifikace vozidel vyžaduje inovace, jako je tato. Společnost Valeo se na tuto transformaci začala připravovat již před více než 10 lety, kdy začala masivněji investovat do výzkumu a vývoje i do rozvoje svých průmyslových kapacit.

Xavier Dupont, prezident obchodní skupiny Powertrain Systems společnosti Valeo, řekl: „Pendulum 2. generace je skutečným průlomem, který našim zákazníkům poskytuje cenově dostupné a pohodlné řešení pro snížení emisí CO2 a také snížení NVH u hybridních vozidel. Kromě toho také snižujeme množství surovin používaných při výrobě tohoto produktu v souladu s naší strategií uhlíkové neutrality CAP50. Ocenění PACE je pro všechny zaměstnance společnosti Valeo, kteří jsou zodpovědní za zlepšování technologických řešení používaných dnes i v budoucnu v automobilovém průmyslu, důvodem k hrdosti.”

Automotive News PACE AwardCeny PACE Awards uděluje oborový web Automotive News. Jednalo se o 28. ročník této akce. Soutěže se mohli zúčastnit dodavatelé, kteří vyvíjejí výrobky, postupy, materiály nebo služby určené přímo pro prvovýrobu (OE) osobních nebo nákladních automobilů. Ocenění Automotive News PACE Award se uděluje po celém světě jako průmyslové měřítko pro inovace.

Po důkladném posouzení nezávislou porotou, zvážení rozsáhlé dokumentace k žádosti a virtuální návštěvě závodu společnosti bylo rozhodnuto, že vítězem ceny Automotive News PACE Award se stane společnost Valeo.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!