Webináře Valeo: Aktualizované i nové webináře

22. března 2023, 11:32

Firma Valeo přikládá velký význam předávání technických informací, a proto kromě tradičních školení organizuje také online webináře, během kterých mechanici získávají cenné informace potřebné pro každodenní práci. Nyní představuje aktualizované i nové webináře.

Výhodou je, že veškeré webináře Valeo jsou zdarma, stačí jen jednoduchá registrace.

Stanislav Popelka, Valeo

Můžete zde najít i aktualizované verze předchozích webinářů o dvojitých spojkách. Kompletní přehled školení naleznete ZDE.

Kalibrace ovladače dvoulamelové suché spojky DDC

Manuální převodovky jsou v poslední době nahrazovány robotizovanými. Technologie, kterou využívají značky Hyundai a Kia se nazývá DCT. V provovýbavě jsou tato vozidla osazena dvoulamelovou spojkou Valeo s označením DDC (Dual Dry Clutch).

Výměna kompletního modulu DDC není nic složitého, pokud se dodrží doporučený postup. V případě, že ovladač spojky funguje bezvadně, není nutná jeho výměna, ale stačí jej zkalibrovat pomocí jednoho z přípravků, který je součásti sady pro DDC.

Zajímá Vás, jak ovladač spojky zkalibrovat a tím ušetřit provozovateli vozidla i několik desítek tisíc korun? Neváhejte a připojte se k tomuto webináři!

Výměna dvojité mokré spojky

Technologie dvojité mokré spojky, kterou využívají automobilky BMW, Mercedes Benz a Renault se nazývá DWC (Dual Wet Clutch).

Výměna kompletního modulu spojky je velmi jednoduchá a nevyžaduje žádné speciální přípravky ani nářadí. Celý postup montáže a demontáže Vám předvedou v tomto videowebináři.

Diagnostika dvouhmotových setrvačníků

Každé druhé osobní nebo lehké užitkové vozidlo sjíždějící z výrobní linky je vybaveno dvouhmotových setrvačníkem a tento podíl stále roste. Dnešní moderní motory poskytují vysoký točivý moment již od velmi nízkých otáček.  V důsledku toho se zvyšují požadavky na tlumení vibrací.

Výměna dvouhmotového setrvačníku je nákladná a proto je důležité správné rozhodnutí – vyměnit dvouhmotu nebo ne? Pokud si chcete být jistí, kdy dvouhmotový setrvačník vyměnit, připojte se k tomuto webináři a vše se dozvíte.

Dvojité suché spojky DDC

Technologie, kterou využívají značky Hyundai a Kia se nazývá DCT. V prvovýbavě jsou tato vozidla osazena dvoulamelovou spojkou Valeo s označením DDC (Dual Dry Clutch). Tato technologie je už dostupná i pro nezávislý trh s náhradními díly. Více se dozvíte na tomto webináři.

Kompletní informace zjistíte na valeoservice.cz.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!