Značky UFI Filters a SOFIMA Filter se staly ‚TecDoc Premier Data Supplier‘

25. října 2023, 12:57

>UFI a SOFIMA, specializované značky skupiny UFI Filters Group pro aftermarket, se zařadily do kategorie „TecDoc Premier Data Supplier“.

UFI filters a Sofima TecDoc Premier Data Supplier

Toto označení je udělováno dodavatelům, kteří splňují nejvyšší standardy kvality údajů o svých produktech. Vstup do této kategorie umožnilo značkám UFI a SOFIMA několik faktorů. V první řadě je to práce specializovaného týmu při detailním popisu kompletního sortimentu značek, ale také důraz na kvalitu dostupných informací a obrázků spolu s včasnou a přesnou aktualizací.

Katalogy UFI a SOFIMA na webu TecDoc představují kompletní sortiment vzduchových, palivových, olejových a kabinových filtrů. Produktové řady obou značek mají více než 2 400 dílů pro osobní a lehká užitková vozidla a pokrývají více než 27 000 aplikací, z nichž přibližně 50 % tvoří automobily uvedené na trh v posledních pěti letech. Katalogy UFI a SOFIMA pro aftermarket umožňují více než 98% pokrytí evropského vozového parku ve všech zastoupených produktových řadách.

Charakteristickým rysem a silnou stránkou skupiny UFI Filters je celosvětová nabídka více než 250 filtrů originálního vybavení, které jsou vyráběny v ko-brandingu s 95 % světových výrobců. Tím je zaručena originální kvalita i u výrobků nabízených na aftermarketu.

Irene Carraro, marketingová manažerka skupiny UFI Filters pro aftermarket, k tomu říká: „Uznání titulu TecDoc Premier Data je zaslouženým oceněním důležité týmové práce, odhodlání a dlouholeté spolupráce s TecAlliance. Získáme tak ještě větší uznání a prestiž na evropském trhu a zvýší se pravděpodobnost, že si nás vyberou klíčoví hráči v dodavatelském řetězci na aftermarketu: přímí distributoři, prodejci náhradních dílů, mechanici a obchodní skupiny na mezinárodní úrovni.“

Author: AnM
Journalist at MotoFocus.cz

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!