Motorové oleje Mobil v novém grafickém provedení

20. května 2024, 15:53

Mobil 1 je syntetický olej značky Mobil, který se dočkal nového a svěžího designu. Nový vzhled je sladěn s 50. výročím uvedení tohoto oleje na trh.

Nový vzhled olejů značky Mobil

Nové obaly se objeví v dílnách a na pultech obchodů v nadcházejících měsících. Přestože oleje Mobil 1 nyní vypadají jinak, mají stále stejné složení a obsah.

„Změnili jsme design našich etiket, abychom zákazníkům usnadnili výběr motorového oleje, který nejlépe vyhovuje jejich vozidlu. Nová řada olejů Mobil 1 má moderní a jedinečný vzhled, díky kterému se odlišuje od ostatních produktů. Změna etiket v roce našeho výročí – pět dekád od uvedení prvního syntetického oleje Mobil 1 na trh – vysílá průmyslu a milionům věrných zákazníků jasný signál, že naše výrobky jsou připraveny na dalších 50 let skvělé historie,“ říká Philippe Verschueren, manažer marketingu spotřebitelských značek společnosti ExxonMobil.

Co se změnilo?

Pro usnadnění výběru oleje jsou na předních etiketách oleje Mobil 1 umístěny praktické ikony informující například o platném schválení OEM, kompatibilitě oleje s hybridními vozidly nebo o úzké spolupráci s týmem Formule 1 Oracle Red Bull Racing. Kromě rebrandingu věnuje výrobce olejů Mobil 1 pozornost také snižování dopadu automobilového průmyslu na životní prostředí. Stříbrné obaly Mobil 1 o objemu 1 l, 4 l a 5 l, které jsou k dispozici v Evropě, jsou vyrobeny z 35 % z recyklovaných materiálů.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!