Servind přináší nové vysavače Mirka 1230

27. února 2017, 12:16

Společnost Servind, představí během března v Česku a na Slovensku novou generaci vysavačů Mirka 1230 s významně vyšší výkonností.

Zcela nová řada vysavačů Mirka 1230 dostala několik inovativních prvků, jako je vysoce výkonný 1200 wattový motor či jednostupňová turbína, se sací silou 250 mbar a průtokem vzduchu 4.500 l/min. Nové vysavače Mirka 1230 jsou taktéž vybaveny funkcí automatického startu. Díky této funkci vysavač běží pouze v momentě, kdy je připojené nářadí používáno. To má za následek snížení hlučnosti v pracovním prostředí a zároveň delší životnost vysavače. Větší kolečka pak znatelně zlepšují manipulaci s vysavačem, především na nerovném povrchu, jako jsou například rošty na přípravných stáních. Další výhodou vysavače Mirka 1230 je jednoduše přístupný filtr díky samostatným dvířkům na zadní straně. Jeho výměna a čištění tak nevyžaduje sundání celé horní části vysavače.

Pro zajištění bezprašného prostředí, které je předpokladem při přípravě dokonalého povrchu před lakováním, ale i pro zajištění ochrany zdraví a dýchacích cest pracovníků, je dostupných několik variant vysavačů a to ve třídách L a M. Modely L jsou dostupné s manuálním čištěním filtru a oproti předchozímu vysavači Mirka 915 i s automatickým oklepem filtru. Verze s automatickým čištěním filtru jsou vhodné pro použití v situacích, kde se tvoří velké množství prachu a zajistí tak dlouhou výdrž při odsávání nečistot. Modely třídy M, kde je kladen důraz na ještě vyšší úroveň filtrace nejjemnějších prachových částic, jsou dostupné pouze s automatickým oklepem filtru. Vysavače této třídy jsou nutností především při broušení tvrdého dřeva, sádrokartonu nebo dekorativních omítek. Právě v těchto podmínkách dochází ke vzniku velmi jemných prachových částic. Mezi hlavní výhody automatického oklepu filtru patří konstantní výkon, možnost práce bez prachových pytlíků a tím i menší potřeba údržby.

Související články

Stavitelná vzpěra na víko zavazadlového prostoru u Servindu
Stavitelná vzpěra na víko zavazadlového prostoru u Servindu

Firma Servind s.r.o. nabízí jako novinku vzpěru do zavazadlového prostoru, motoru, či dveří pootevřených v konkrétním úhlu. Jedná se o velmi profesionální řešení od společnosti Hamach.

Ochranné obálky na testkarty Colad
Ochranné obálky na testkarty Colad

Firma Servind představila novinku od společnosti EMM. Jde o papírové ochranné obálky na testkarty Colad. Obálky jsou z kartonu o velikosti 110×150 mm, přesně na jednu nalakovanou testovací kartu Colad. Ulož, ochraň, uspořádej! To přesně vystihuje funkci těchto obálek.

Myčka pistolí HR 1400
Myčka pistolí HR 1400

Firma Servind představuje novou myčku pistolí HR 1400. Jedná se o kompaktní ruční myčku pistolí, určenou na průběžné mytí od vodou ředitelných barev, kterou lze díky splnění normy ATEX pro zóny 1 a 2 umístit přímo v lakovací kabině, nebo na míchárně apod.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!