Nová řada tlumičů KYB K’lassic u Stahlgruberu

7. května 2018, 8:51

Společnost Stahlgruber rozšířila nabídku tlumičů pérování o zcela novou řadu společnosti KYB zaměřenou na starší modely vozů KYB K’lassic.

V současnosti má Stahlgruber k dispozici ihned skladem: více než 45 položek na vozy Škoda a běžné modely ostatních značek. Novou řadu tlumičů KYB K’lassic budou nadále dynamicky rozšiřovat dle dostupnosti nových položek od výrobce.

Novinka v sortimentu značky KYB u StahlgruberKYB K’lassic je zcela nová řada tlumičů pérování od KYB. Je zaměřená výhradně na starší vozidla, kde by měla zlepšit prodej tlumičů, neboť hodnota těchto vozidel klesá a majitelé stále hledají levnější a levnější alternativu.

Zákazník již tedy nemusí vybírat mezi nespočtem levných neznámých značek často velmi pochybné kvality, ale může se spolehnout na tuto levnější variantu od prémiového výrobce tlumičů. Řada tlumičů KYB K’lassic pokrývá zhruba 15% starších vozidel evropského vozového parku. Tlumiče jsou vyráběny dle vysokých standardů KYB, a tak je zaručena jejich kvalita a dlouhá životnost.

Již tedy nemusíte riskovat nákupem neznámé značky, ale můžete se zcela spolehnout na tuto novou levnější řadu, jenž Vašemu vozidlu zase vrátí jeho bezpečné jízdní vlastnosti, neboť každý dobře ví, jak důležité jsou tlumiče pro bezpečné ovládání vozidla.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!