Sensory MAP a MAF od firmy NGK v nabídce Auto Kelly

22. října 2018, 14:14

Průtokoměry vzduchu (MAF senzory) a snímače absolutního tlaku v sacím potrubí (MAP snímače) mají klíčový význam pro správný a k životnímu prostředí šetrný provoz motoru. Sortiment společnosti NGK, nyní kompletně v nabídce Auto Kelly, zaručuje vysoké pokrytí trhu a nejvyšší kvalitu.

Sensory MAP a MAF od firmy NGK v nabídce Auto Kelly

S cílem dosáhnout maximální účinnosti motoru a efektivního zpracování spalin musí systém řízení motoru regulovat poměr složení směsi paliva se vzduchem. V tomto procesu sehrává klíčovou roli průtokoměr Sensory MAP a MAF od NGKvzduchu (MAF) a snímač absolutního tlaku v sacím potrubí (MAP). Oba díly poskytují informace nezbytné pro výpočet množství vzduchu nasávaného motorem. Na trhu neustále roste poptávka po tomto typu senzorů. Výzkum proveden společností NGK prokázal, že 270 milionů, tedy 89 % vozidel v Evropě, je vybaveno průtokoměrem vzduchu (MAF) nebo snímačem absolutního tlaku v sacím potrubí (MAP), a někdy dokonce i oběma.

První na trhu
Sortiment NTK od společnosti NGK byl prvním na trhu, který v jedné nabídce zahrnoval průtokoměry vzduchu a snímače absolutního tlaku v sacím potrubí, jakož i snímače tlaku přeplňování. Tato produktová řada nabízí vše, co autoservis potřebuje – dokonalé řešení pokrývající 93 % tržní poptávky. Sortiment zahrnuje 190 průtokoměrů vzduchu, zbylých 160 referencí patří senzorům tlaku nasávaného vzduchu, včetně 91 snímačů absolutního tlaku v sacím potrubí a 11 čidel tlaku přeplňování.

Důmyslný systém číslování sensorů MAF a MAP umožňuje snadnou identifikaci a poskytuje informace o typu senzoru a druhu použité technologie. Všechny senzory jsou těsně uzavřeny v průhledném plastovém sáčku, což přináší možnost vizuálního srovnání s původním snímačem.

Kompletní nabídku NTK senzorů od společnosti NGK SPARK PLUG najdete v e-shopu Auto Kelly.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!