Žárovky Tungsram nově v Auto Kelly

19. srpna 2019, 12:30

Všechny automobilové výrobky, které se dosud prodávaly pod značkou GE Lighting, se nově mění na Tungsram. Nyní je nabídka žárovek v Auto Kelly rozšířena právě o tuto značku.

Společnost Tungsram se vrátila na trh v dubnu 2018 akvizicí podniků GE Lighting v Evropě, na Středním východě, v Africe a Turecku a spolu s celosvětovou divizí automotive převzala všech 5 závodů v Maďarsku a více než 4.000 zaměstnanců.

Žárovky Tungsram nově v Auto KellyV nabídce výrobků Tungsram naleznete celkem 177 druhů žárovek, od základních halogenových žárovek a výbojek do předních světlometů, přes jejich vylepšené verze s vyšší svítivostí, výdrží či bělejším světlem až po malé halogenové či LED žárovky použitelné jak do exteriéru, tak do interiéru vozu. V nabídce jsou žárovky do osobních automobilů i žárovky do nákladních automobilů.

Výbojky – efektivnější řešení bez snížené životnosti

Výbojky nabízejí vyšší hodnotu pro koncové uživatele než standardní žárovky, protože především zvyšují bezpečnost provozu. Zároveň však – na rozdíl od prémiových halogenových typů žárovek –nevedou jejich mimořádné výhody ke zkrácení životnosti. Jejich základní fyzikální charakteristika umožňuje stejnou míru spolehlivosti jako u standardních typů. Prémiové typy samozřejmě také dodržují zákonné požadavky, což je vyznačeno značkou „E“ na výrobku.

V nabídce Auto Kelly: Megalight Ultra + 100 %, White Xensation + 20 %

Široká škála klasických halogenových žárovek

Široké spektrum žárovek nabízející pestrou nabídku typů i různých výkonností určitě uspokojí jakéhokoliv zákazníka.

V nabídce Auto Kelly: Megalight, Sportlight, Long Life

Truckové žárovky

Značka Tungsram nabízí vysoce kvalitní žárovky i pro nákladní automobily. V nabídce jsou jak žárovky klasické, tak speciální verze.

V nabídce Auto Kelly: Heavy Duty (HD), Heavy Duty Long Life (HDL)

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!