Norton Paint Systém nově u Auto Kelly

, 21. listopadu 2019, 12:17

Nabídku sortimentu pro lakování rozšířila firma Auto Kelly o Paint systém od firmy Norton. Jde o efektivní a produktivní řešení pro přípravu, míchání a lakování. Díky rychlému a čistému řešení šetří Norton Paint System čas strávený čištěním a používáním rozpouštědel. Umožňuje pohodlné skladování a opětovné použití barvy.

Norton Paint Systém nově u Auto KellyLakýrník může používat stříkací pistoli s náplní ve všech polohách, dokonce i „vzhůru nohama” bez rizika rozlití barvy. Snadná příprava a montáž systému zajišťuje konzistentní rozstřik, pohodlné skladování barev, stejně jako snadnou a čistou likvidaci použitého systému. K dispozici je i kompletní řada příslušenství.

Sady pro jednorázové použití

K dispozici jsou tři různé sady s různou hustotou sítek integrovaných ve víčku. Sítka jsou o hustotě 190 μ nebo 125 μ. Řiďte se doporučením výrobce barev pro správnou volbu sítka. Každá sada je dodávána s pružnými kelímky, víčky se sítkem, kroužky, zátkami a  míchátkem.

Poměrový tvrdý kelímek

Opakovatelně použitelný míchací kelímek s poměrovou stupnicí.

Startovací sada

Ideální sada pro představení systému Norton Paint System obsahuje všechny nezbytné položky: 1 poměrový tvrdý kelímek, 12 víček, 12 pružných jednorázových kelímků, 12 kroužků, 12 zátek, 4 sítka na barvu a míchátko.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!