Nový výkonný ředitel ve firmě Moto-Profil

4. února 2022, 11:42

Firma Moto-Profil, polský distributor autodílů, který působí v České republice a na Slovensku prostřednictvím sítě ProfiAuto, zveřejnila zprávu o jmenování nového výkonného ředitele.

Novým ředitelem se stal Bartłomiej Kubit, který bude zodpovědný za provozní oblast společnosti. Dlouhodobě bude spoluvytvářet a realizovat strategii rozvoje Moto-Profilu a podporovat činnost všech oddělení.

„Rozsah našeho podnikání i dynamické změny na trhu s náhradními díly vyžadují moderní přístup ke strategickým a provozním činnostem. Moto-Profil se neustále vyvíjí směrem k ještě dynamičtější a pokrokovější společnosti. Proto jsme si vědomi nutnosti zavádět nové procesy a postupy pro zlepšení každodenního provozu. Děláme to především proto, abychom ujistili naše obchodní partnery, že budujeme silnou organizaci pro další desetiletí. Proto jsme se rozhodli pozvat do našeho týmu tak zkušeného manažera, jakým je Bartłomiej,“ řekl Michał Tochowicz, prezident společnosti Moto-Profil.

Bezprostředně před příchodem do týmu firmy Moto-Profil zastával Bartłomiej Kubit pozici provozního ředitele a generálního ředitele ve skupině Eurocash, se kterou byl spojen více než deset let. Byl mimo jiné zodpovědný za klíčové oblasti společností skupiny, od strategie přes prodej a obchodní politiku až po provozní oblasti. Svou kariéru zahájil v ING Bank Śląski. Je absolventem Ekonomické fakulty na Ekonomické univerzitě v Katovicích a Munster Technological University v Irsku a postgraduálního studia na Akademii Leona Koźmińského. Studoval také na Catolica Lisbon School of Business and Economics a Northwestern University – Kellogg School of Management.

Nový ředitel ve firmě Moto-Profil Bartłomiej KubitMoto-Profil je společnost s téměř 30letou historií a dobrou pověstí, která směle hledí do budoucnosti a spojuje zkušenosti s širokou vizí rozvoje v Polsku i v zahraničí. Proto mi netrvalo dlouho, než jsem se rozhodl připojit k týmu. Jsem velmi rád, že mám možnost pracovat v tak dynamicky se rozvíjející organizaci. Stojíme před velmi zajímavými výzvami, ale jsem přesvědčen, že máme kompetence a všechny předpoklady k tomu, abychom tvořili trh, byli lídrem změn a vytvářeli řešení, která budou v budoucnu utvářet náš průmysl,“ řekl Bartłomiej Kubit.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!