SAG: Ohlédnutí za SAG EXPO 2022

11. července 2022, 13:53

Akce, která na českém aftermarketovém trhu nemá obdoby – to byl veletrh dodavatelů autodílů a servisního vybavení SAG EXPO 2022 uspořádaný společností SWISS AUTOMOTIVE GROUP CZ, na kterém se představilo více než osm desítek známých značek. Druhou červnovou sobotu se na výstaviště v pražských Letňanech sjely stovky mechaniků a majitelů autoservisů z celé České republiky.

SAG EXPO 2022 bylo pojato jako rodinný veletrh, kde si každý návštěvník přišel na své. Pro zákazníky byly mimo jiné připraveny zajímavé prodejní akce a zvýhodněné veletržní nabídky a řada zajímavých workshopů. Výstava nakonec přilákala více než tři tisícovky návštěvníků a přinesla bezpočet pozitivních ohlasů od všech zúčastněných. Zatímco dodavatelé využili možnost po delší době opět naživo představit své novinky, mechanici zase rádi načerpali spoustu nových informací a za zvýhodněných podmínek nakoupili různé dílenské vybavení nebo osvědčené náhradní díly. Zajímavým oživením byly i krátké reportážní vstupy z jednotlivých stánků promítané na velkoplošné obrazovce v hale s bohatým cateringem.

V rámci doprovodného programu bylo pro děti připraveno množství zábavy v podobě herních simulátorů, stolních fotbálků, bungee trampolínek či lezecké stěny. Dámy pak mohly odpočívat v relax zóně s thajskými masážemi, vlasovým stylingem a kosmetikou.

Celodenní prezentačně společenský program završilo losování tomboly o čtyři desítky atraktivních cen nejen pro vybavení dílny. Tou hlavní přitom bylo moderní zařízení BOSCH DAS 3000 pro kalibrací asistenčních systémů v hodnotě bezmála 300.000 Kč!

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!