Nová prodejna SAG Kunovice

25. července 2022, 15:34

V pondělí 25. července 2022 se zákazníkům z okolí Uherského Hradiště poprvé otevřela nová prodejna SAG Kunovice.

Nově otevřená prodejna nahradila původní, zhruba 2 km vzdálenou pobočku ve Starém Městě u silničního průtahu souměstím Uh. Hradiště/St. Město/Kunovice, která byla otevřena (tehdy ještě v barvách APM Automotive) před 11 lety. Nová pobočka přitom nabízí nejen modernější a lépe dostupnou prodejnu, ale hlavně výrazně větší a praktičtější skladovací plochu.

„Nový prostor je minimálně čtyřikrát větší než ten původní, což nám umožní se stát dodavatelem s největším zásobou náhradních dílů v celém okolí,“ říká regionální manažer Jaromír Purgert s tím, že nové místo je sice více na periferii Uherského Hradiště, ale má mnohem lepší dopravní obslužnost i dostupnost pro většinu našich zákazníků. „Výhodou je také vlastní parkoviště, navíc i s nabíječkou pro elektromobily, což ji v rámci prodejen SAG činí výjimečnou.“

Prodejna SAG Kunovice, kterou místní obyvatelé znají jako (Coop) Slovácko, je u jedné z největších a nejfrekventovanějších křižovatek v celém Uherském Hradišti, takže mimo jiné i u silnice vedoucí z Brna do Uherského Brodu a dále na Slovensko.

Díky rozsáhlým stavebním úpravám z původní samoobsluhy vznikly praktické prostory postavené přímo na míru pro prodej autodílů, což výrazně usnadní uskladnění širokého sortimentu dílů i práci všech zaměstnanců v čele s vedoucím Lukášem Krausem. Ten se sice vedení pobočky ujal teprve před nedávnem, ale s prací v hradišťské prodejně autodílů má dlouholeté zkušenosti.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!