MEGA novinky výrobce NOVOL

3. května 2024, 14:20

Společnost NOVOL představuje dvě novinky ve své nabídce, a to silnovrstvý akrylový plnič 2600 MEGA FILLER a bezbarvý lak 8600 MEGA CLEAR.

NOVOL MEGA

Jak nový plnič, tak lak schnou velmi rychle bez nutnosti vypalování v kabině – MEGA FILLER konkrétně 90 minut při 20 °C i po aplikaci silných vrstev a MEGA CLEAR 1 hodinu při 20 °C. Novinky tak poskytují značné úspory na času práce a spotřebě energie v lakovně.

Mezi přednosti nového plniče patří dále dobrá přilnavost ke kataforéze bez broušení, snadná brousitelnost, dobré izolační a antikorozní vlastnosti a nízká tendence ke stékání. Plnič má velmi vysokou plnicí schopnost (cca 180 μm ve 3 vrstvách) a hodí se pro eliminaci škrábanců a nerovností, bez následného propadání. Umí úspěšně nahradit dokončovací tmely.

8600 MEGA CLEAR má hluboký, stabilní lesk, unikátní v kategorii produktů schnoucích bez vypalování, kde je rychlejší schnutí obvykle vykoupeno horším vzhledem povrchu. Lak má vysoký obsah pevných částic a vysokou finální tvrdost s odolností proti poškrábání. Navzdory svému rychlému schnutí je lak velmi jednoduchý na aplikaci na několik různých dílů.

Importérem produktů společnosti NOVOL pro Českou a Slovenskou republiku je firma Bučan s.r.o.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!