Šťastná sedmička pro Velký jarní seminář 2024

18. června 2024, 17:01

29. 5. 2024 proběhl sedmý ročník Velkého jarního semináře firmy FERDUS. Celodenní akce určené pro odbornou veřejnost z oblasti autoservisu a pneuservisu se účastnily téměř dvě desítky zájemců, mezi kterými byli B2B partneři, dlouholetí koncoví zákazníci i úplní nováčkové.

Velký jarní seminář 2024

Vůbec poprvé také dorazilo několik auto oborových středoškoláků v rámci odborné praxe. Potvrdilo se tak, že je seminář atraktivní pro široké spektrum napříč celou branží.

Dopolední program byl ve znamení představení tržních novinek a od základu přepracovaného produktového katalogu, po vydatném obědu se pak celá skupina přesunula do showroomu EXPO na praktickou část, ve které se předváděly a porovnávaly jednotlivé stroje – zouvačky, vyvažovačky, zvedáky a geometrie.

Nejužitečnější byla stejně nakonec ale průběžná diskuse. Mladí informace získali, ostřílení si vyměnili zkušenosti, takže se v pozdním odpoledni každý mohl odebrat domů obohacen o řadu názorů i poznatků. Všem zúčastněným firma FERDUS děkuje za zájem a za rok zase.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!