Distributoři

Co je nového u distributorů náhradních autodílů

Nový praktický pomocník pro servisy od APM

Sortiment APM Automotive nově doplnily bloky propisovacích zakázkových listů, které mohou autoservisům usnadnit/zrychlit příjem vozů do oprav.

Výroba oleje DIVINOL pro GM končí

Firma ZELLER+GMELIN, výrobce olejů DIVINOL, ukončila produkci oleje SynthoLight SL GM 5W-30 (DI-49240) pro motory OPEL. 

CARTECHNIC AdBlue® = novinka v sortimentu Stahlgruber

CARTECHNIC AdBlue® - AUS 32 je chemicky vysoce čistý vodný roztok syntetické močoviny redukující NOx, který se užívá při úpravě výfukových plynů vznětových motorů na úroveň emisních limitů Euro IV a vyšších. Používá se u vznětových motorů s katalyzátorem SCR. 

Nová olejová a vodní čerpadla Pierburg pro motory DV4, DV5 a DV6

Firma KS Motor rozšiřuje sortiment olejových a vodních čerpadel pro motory PSA/FORD DV4, DV5 a DV6 od značky Pierburg, která patří k největším dodavatelům olejových, vodních a vakuových čerpadel.

Stahlgruber CZ - nová řada tlumičů Monroe® OESpectrum®

Společnost Stahlgruber neustále rozšiřuje nabídku tlumičů pérování o nové položky z řady OESpectrum® od společnosti Monroe®. V současnosti mají k dispozici ihned skladem více než 200 položek na vozy Škoda a běžné modely ostatních značek.

ELIT rozšířil nabídku těsnění k EGR ventilům AJUSA

ELIT nově rozšířil nabídku těsnění k EGR ventilům od španělského výrobce AJUSA. Do sortimentu bylo nově zařazeno přes 240 referencí těsnění k EGR pro nejprodávanější položky. Šíře i struktura nabídky AJUSA je širší i pro asijské vozy než v případě jiných evropských výrobců.

ELIT rozšířil sortiment o unikátní sady pístů a pístních kroužků Kolbenschmidt

ELIT do svého sortimentu přináší absolutní novinku na trhu a to unikátní sady pístů a pístních kroužků Kolbenschmidt pro komplexní opravu motorů ŠKODA / VW Group 1,2 / 1,4 / 1,8 / 2,0 TSI a TFSI.

Program GARANCE PLUS u Behr Hella Service pokračuje

Již několikátý rok pokračuje spolupráce společnosti Auto Kelly s firmou Behr Hella Service program Garance Plus na kompresory. V  rámci této akce nabízí Auto Kelly servisům možnost zúčastnit se jednodenního praktického školení servisu klimatizace, jehož úspěšné absolvování zaručí jistotu dobropisu za reklamovaný kompresor Hella.

Vložky do zavazadlového prostoru v sortimentu Auto Kelly

Společnost Auto Kelly do svého sortimentu nově zařadila vložky do zavazadlového/nákladního prostoru užitkových vozidel. Můžete vybírat z mnoha variant.

Firma J+M autodíly uspořádala pro své zákazníky již 5. JM CUP

Tato akce byla jako každý rok určená zákazníkům společnosti, kteří vstupenky na akci získali za svoje obraty. Na akci se prezentovalo více než 20 výrobců. Společnost ACI zde představila svůj nový projekt KALKULAČKA 24 a nechyběl ani stánek nezávislé servisní sítě EURO KONCEPT, která již nyní čítá 49 členů.