Distributoři

Co je nového u distributorů náhradních autodílů

Dva nové oleje Castrol nově v sortimentu STAHLGRUBER

STAHLGRUBER CZ rozšiřuje své portfolio produktů CASTROL o dva nové motorové oleje. Kromě nového produktu Longlife pro koncern VW uvádí na trh i nový produkt Magnatec STOP-START, který pokrývá normu pro francouzské PSA.

DTEC – prémiové brzdové destičky výrobce TRW v nabídce společnosti STAHLGRUBER

STAHLGRUBER CZ nabízí rozsáhlou šíři brzdových destiček DTEC (již více než 110 referencí na nejběžnější vozy v ČR a tato nabídka se stále rozšiřuje o nové aplikace).

Elit dále expanduje na polském trhu

Po loňském převzetí polského distributora AD Polska společností LKQ Corporation je konec roku 2017 především ve znamení formální změny současného názvu na Elit Polska. Nicméně společnost Elit pokračuje v dříve založených projektech a otevírá nové pobočky.

Rozšíření nabídky podvozkových dílů SACHS u Stahlgruberu

Společnost Stahlgruber rozšířila nabídku tlumičů pérování, pružin podvozků a příslušenství o více než 150 nových referencí od prémiové značky SACHS.

Kalendář ELIT pro rok 2018

Firma Elit jako každý rok vydává svůj kalendář pro rok 2018. Jako vždy je v něm plno krásných žen pózujících v interiérech luxusních a sportovních vozů. 

Kalendář Auto Kelly pro rok 2018

Společnost Auto Kelly i letos vsadila na osvědčenou krásu a svůj kalendář nafotila s populární moderátorkou Lucií Borhyovou. Přesvědčte se sami. 

Kalendář APM pro rok 2018

Společnost APM Automotive vydává nový kalendář pro rok 2018. Těšit se můžete na fotografie plné atraktivních žen a vozidel. 

Kalendář Stahlgruber pro rok 2018

Společnost Stahlgruber pro motoristy a fandy krásných žen vydala opět kalendář plný zářivých fotografií. Každý měsíc představuje společně s modelkou značku, jejíž je distributorem.

Nová pobočka APM v Šumperku

Od podzimu mohou zákazníci APM Automotive využívat novou prodejnu APM Automotive v Šumperku. Premiérou je její otevření v rámci celorepublikové sítě prodejen APM, protože jinak se jedná o již známé a v regionu zavedené místo, kde působí šumperský autoservis a prodejce auto-dílů Auto Moto Centrum Urbánek.

Výtěžek z Mistrovství mechaniků 2017 předán nemocnici Havlíčkův Brod

CoraHB každoročně daruje veškerý výtěžek ze vstupného a tomboly vybrané na akci Mistrovství mechaniků na dobrou věc. Letos dar obdrželo Interní oddělení nemocnice v Havlíčkově Brodě.