Distributoři

Co je nového u distributorů náhradních autodílů

K MOTORSHOP: Nové sady chladičů recirkulace spalin s AGR ventilem/klapkou pro 1,6/2,0 TDI Škoda, VW

Máte vozy s motorem 1,6/2,0 TDI a sháníte AGR/EGR chladič ventilu s klapkou? K MOTORSHOP pro vás má nyní v sortimentu dvě nové sady, které obsahují nejen chladič ED0085, ale i AGR ventil s klapkou 7.10334.02.0.

Novinky v nabídce AUTO-MOTO RS

Firma AUTO-MOTO RS připravila pro své zákazníky přehled novinek v nabídce.

Rozšíření nabídky Optimal o pružiny a tlumiče pérování u skupiny LKQ CZ

V posledních měsících byla nabídka skupiny LKQ CZ (Auto Kelly + ELIT) rozšířena o produkty německé značky Optimal. Zpočátku byly zařazeny ložiska a díly řízení, je nabídka rozšířena o pružiny a tlumiče pérování.

Proběhne letos Roadshow skupiny LKQ CZ online?

Z důvodu COVID-19 nebude možné uspořádat klasickou RoadShow skupiny LKQ CZ (Auto Kelly + ELIT) tak, jak bylo zvykem, a proto je zde možnost, že by vše proběhlo online.

Širokou nabídku jarního sortimentu LKQ CZ nyní najdete na jednom místě

Jaro je konečně tady a s ním i potřeba zákazníků objednávat zboží z nabídky jarního sortimentu, které aktuálně nejvíce potřebují. Společnost LKQ CZ jim chce maximálně usnadnit vyhledávání, a proto vytvořila na svých portálech v hlavním menu novou sekci Jarní sezónní nabídka.

Komplexní sady rozvodů ET Engineteam pro motory typu OM 651 v nabídce K MOTORSHOP

Firma K MOTORSHOP nově do sortimentu ET Engineteam přidala cenově výhodné sady rozvodů pro vozy Mercedes-Benz. V jednotlivých sadách najdete různě vybavený obsah. Buď se rozhodnete pro výměnu pouze základních komponent rozvodového mechanismu, nebo sáhnete po vybavenější sadě, kde dostanete všechny důležité komponenty pro vaši opravu.

Novinky AUTO-MOTO RS pro 12. týden

AUTO-MOTO RS představuje novinky naskladněné ve 12. týdnu. V příloze najdete mix různých produktů, a to jak pro podvozek, tak pro motor.

APM Automotive & Stahlgruber: Rozšíření sortimentu přídavných vodních čerpadel o značku Metelli

Společnost APM Automotive & Stahlgruber rozšířila pro své zákazníky nabídku přídavných vodní čerpadel o produkty výrobce Metelli. Jedná se celkem o 23 položek s aplikacemi především na vozy koncernu VAG.

Rozšíření sortimentu AD Partner o baterie Start-Stop EFB

Firma AD Partner rozšířila sortiment o baterie start-stop EFB.

K MOTORSHOP: Nová sací potrubí Pierburg s nastavovací klapkou

Pierburg ke stávající řadě hliníkových potrubí přidává plastová sací potrubí s nastavovací klapkou. Ta byla dlouhou dobu dostupná pouze od originálních výrobců. Nyní Pierburg nabízí toto potrubí samostatně jako náhradní díl i pro aftermarket. Jsou k dispozici v nabídce K MOTORSHOP.