Menu

Distributoři

Navštívili jsme SAG ON TOUR v Ostravě

Firma SAG odstartovala 10. 5. akci SAG ON TOUR. Po návštěvě Jihlavy, Brna a Olomouce se objevila 18. 5. také v Ostravě. Přinášíme pár fotek a postřehů přímo z místa.

Road Show systémů barev Wanda na pobočkách LKQ

Již tento týden startuje Road Show autolakování se systémem Wanda.  Na akci se můžete seznámit s novinkami lakovacího systému od společnosti Akzo Nobel. Road Show se koná vždy od 10:00 do 15:00.

Nové funkce v e-shopu J+M autodíly

Společnost J+M autodíly by ráda informovala své zákazníky, že v noci ze 30. na 31. května proběhne aktualizace na novou verzi e-shopu.

Nová řada stavitelných podvozků BILSTEIN EVO v nabídce LKQ CZ

Nový design, ještě vyšší výkon a maximální odolnost: s řadou BILSTEIN EVO Performance Line představuje firmy LKQ CZ zcela novou generaci výkonných tlumičů pérování.

První zastávky SAG ON TOUR

Osmička prezentovaných značek, desítky rozdaných testovacích dílů, bezmála čtyři stovky grilovaných klobás a šest sudů piva či kofoly. A k tomu spousta setkání se zákazníky. To jsou základní statistiky prvních dvou zastávek série SAG ON TOUR na pobočkách SAG Jihlava a SAG Brno 2, kde na návštěvníky čekal zajímavý program na celé odpoledne.

Značka NTY nově v sortimentu K MOTORSHOP

Nově najdete v e-shopu K MOTORSHOP produkty značky NTY, mezi nimiž naleznete alternátory, čidla teploty, čidla teploty, olejové filtry, vany, lambda sondy, olejová čerpadla, kabinové filtry, EGR ventily a mnoho dalšího.

Nové těhlice Starline v nabídce LKQ CZ

V LKQ neustále vytváří a zařazují do nabídky nové položky značky STARLINE. Právě rozšiřují sortiment dílů řízení o těhlice STARLINE. 

LKQ CZ připravuje Klima tour

Firma LKQ CZ bude od 17. 5. do 21. 6. pořádat Klima tour. Akce se bude konat každou středu a čtvrtek od 9 do 15 hodin.

AD Partner: Novinka v sortimentu pracovního oblečení

Firma AD Partner představuje novinku ve svém sortimentu, a to oblečení, obuv a ochranné pomůcky značky CERVA.

SAG ON TOUR: Garážové vybavení & gril párty

Na osm vybraných prodejen autodílů SAG v květnu zamíří série regionálních předváděcích akcí SAG ON TOUR s podtitulem „GARÁŽOVÉ VYBAVENÍ & GRIL PÁRTY 2023“ a celodenním programem. Ten zákazníkům nabídne možnost prohlédnout si i vyzkoušet spoustu dílenského vybavení, nářadí a vybraných produktů. Chybět nebude ani oblíbené pivo s grilovanou klobásou a vše zpestří také soutěže […]

Co je nového u distributorů náhradních autodílů