Menu

Distributoři

Dětské autosedačky nově u J+M autodíly

Společnost J+M autodíly nově zařadila do své nabídky dětské autosedačky německého výrobce Britax Römer. Britax Römer se již přes 50 let zabývá výrobou kočárků, cyklosedaček a především autosedaček, které splňují ty nejpřísnější požadavky na ochranu našich nejmenších.

Nové filtry pro HALDEX spojky v nabídce K MOTORSHOP

V nové produktové řadě ET Engineteam najdete první vlaštovky sortimentu filtrů pro Haldex spojky.

Kalendář pro rok 2023 od AD Partner

Firma AD Partner prezentuje svůj kalendář pro rok 2023.

Kalendář J+M autodíly pro rok 2023

Příští rok bude ve znamení „devadesátek“. Firma J+M autodíly připravila pro své zákazníky v tomto duchu své kalendáře na rok 2023.

Firma Inter Cars zařadila do svého sortimentu produkty Budweg

Dánská firma BUDWEG CALIPER repasuje brzdové třmeny od roku 1979. Dnes nabízí jeden z největších sortimentů brzdových třmenů pro evropskou flotilu osobních automobilů a efektivně pokrývá 98 % všech osobních vozidel v provozu. Nyní jej naleznete v sortimentu Inter Cars.

Nové vlnovce QWP v nabídce SAG

Univerzální pružné díly výfuku (tzv. vlnovce) v minulých dnech rozšířily skladový sortiment privátní značky QWP firmy SAG. Pro prvotní naskladnění bylo vybráno 25 nejžádanější položek, přesněji vlnovců s vnitřním opletením různých průměrů i délek v provedení s krátkou či univerzálnější dlouhou přírubou, která umožňuje variabilní použití.

Kalendář SAG CZ 2023

Letní pohoda zalitá sluncem doplněná půvabem mladých modelek a krásou starých aut – to jsou hlavní atributy nástěnného kalendáře společnosti Swiss Automotive Group CZ pro rok 2023.

Společnost LKQ Corporation zveřejnila výsledky za třetí čtvrtletí roku 2022

Navzdory náročnému makro-ekonomickému prostředí, včetně volatility komodit, měnových kurzů a dalších inflačních tlaků, které ovlivnily vykázané výsledky LKQ na všech trzích, se firmě v uplynulém čtvrtletí dařilo, o čemž svědčí 10% zvýšení čtvrtletní dividendy a rozšíření programu zpětného odkupu akcií.

Inter Cars rozšiřuje nabídku pro americké vozy

Společnost Inter Cars oznamuje, že rozšířila nabídku dílů pro americké vozy.

ACI kalendář pro rok 2023

Firma ACI představuje kalendář pro rok 2023. Je věnovaný nejlepším rally jezdcům ze světové série WRC a s průběhem roku sleduje vývoj vozů za poslední desetiletí.

Co je nového u distributorů náhradních autodílů