Distributoři

Co je nového u distributorů náhradních autodílů

Celý sortiment MONROE nyní u firmy Szakal Metal

Kompletní sortiment produktů MONROE lze nyní objednat v on-line internetovém katalogu společnosti Szakal Metal.

Stahlgruber rozšiřuje sortiment motorových dílů NTN-SNR

Firma STAHLGRUBER CZ pro vás neustále rozšiřuje nabídku a skladové zásoby motorových dílů. Tentokrát rozšířili nabídku o 204 položek řemenic od prémiového výrobce NTN-SNR.

Veletrh EXPO 2018 v Praze

Společnosti STAHLGRUBER CZ a APM Automotive pořádají pro svoje registrované zákazníky 1.ročník veletrhu dodavatelů autodílů a servisního vybavení EXPO 2018.

eOffice dostupný pro všechny u ELITu

Díky řešení eOffice od společnosti ELIT můžete urychlit svou produktivitu práce a výrazně zlepšit vedení zakázek ve Vašem autoservisu. 

Nové AGR moduly ET Engineteam pro recirkulaci spalin

Společnost KS Motor připravila nové EGR / AGR moduly pro zpětnou recirkulaci spalin. Jde o kompletní moduly, které kromě recirkulace samotné, zajišťují zároveň chlazení výfukových plynů, které jsou přiváděny zpět do spalovacího prostoru. 

Nové položky Off-Road Osram ve Stahlgruberu

Stahlgruber rozšiřuje sortiment žárovek off-road od společnosti Osram. Světelné zdroje s označením off-road jsou svým použitím určené pouze mimo veřejné komunikace. 

Hospodářské výsledky skupiny Inter Cars za rok 2017

Firma Inter Cars SA zveřejnila zprávu o svých příjmech za prosinec 2017. Tím pádem jsou již známy celoroční výsledky skupiny Inter Cars za rok 2017.

KW je nová značka se známou kvalitou u APM

EPS i KW jsou obchodní značky stejného výrobce, italské společnosti FACET srl., což znamená, že prakticky se změní pouze obaly osvědčených elektrických dílů (termostaty, lambda sondy, různé senzory/snímače). Kvalita dílů KW a EPS je naprosto stejná, jedná se pouze o změnu obchodní značky. Také ceny zůstávají zachované.

Nové řídící jednotky Pierburg pro ovládání palivového čerpadla automobilů u KS Motor

Společnost KS Motor naskladnila devatenáct nových variant řídících jednotek Pierburg v OE kvalitě pro palivová čerpadla moderních automobilů s motory FSI / TSI / TFSI / TDI. Všech devatenáct jednotek kryje potřebu až 10 milionů automobilů, přičemž svoji nabídku plánují systematicky dále rozšiřovat.

STAHLGRUBER rozšiřuje sortiment vodních pump GK

Společnost STAHLGRUBER v roce 2017 rozšířila nabídku sortimentu vodních pump GK o více jak 30 položek.