Distributoři

Co je nového u distributorů náhradních autodílů

Stahlgruber rozšiřuje nabídku pracovního oblečení

Firma Stahlgruber nabízí ve svém portfoliu také pracovní oblečení své vlastní značky. Nyní rozšiřují nabídku.

DF Partner nabízí oleje Eurol

Společnost DF Partner, český dodavatel autochemie, autokosmetiky a autopříslušenství, nově nabízí pro české zákazníky také oleje Eurol.

Auto Kelly nabízí snadnější vyhledávání autoskel v e-shopu

Na e-shopu Auto Kelly rozšířili vyhledávání v sortimentu autoskel podle čísla originálního dílu. Nově propojili více než 13 tisíc čísel originálních dílů s položkami autoskel ve své nabídce.

Nově v sortimentu firmy ELIT naleznete převodovková lanka B-CAR

Firma B-CAR, specialista na převodovková lanka, nabízí své produkty ve více než 35 zemích po celém světě. Hlavním cílem této španělské společnosti se sídlem v Barceloně je mít nejširší nabídku převodovkových lanek na trhu. Nově je najdete také v nabídce Elit.

Žárovky Tungsram nově v Auto Kelly

Všechny automobilové výrobky, které se dosud prodávaly pod značkou GE Lighting, se nově mění na Tungsram. Nyní je nabídka žárovek v Auto Kelly rozšířena právě o tuto značku.

Stahlgruber rozšiřuje sortiment značky Hella

Firma Stahlgruber pro vás neustále rozšiřuje nabídku a skladové zásoby na veškerý možný sortiment. Tentokrát se jedná o značku Hella.

Vizuální přeměna poboček WM Autodíly téměř hotova

Vizuální přeměna sítě poboček WM Autodíly v České republice je téměř u konce. Aktuálně byla dokončena změna vzhledu budovy předposlední pobočky Karlovy Vary.

Netradiční zvedáky Autolift u Elitu

Společnost Elit zařadila do svého sortimentu garážového vybavení praktické výkonné zvedáky Autolift s nízkou hmotností. Jsou čistě mechanické, pohání se jednoduše elektrickou ruční vrtačkou. 

Hart rozšiřuje svou nabídku o produkty KYB

V nabídce firmy Hart, prodejce náhradních dílů na automobily, naleznou nově zákazníci produkty značky KYB.

Elit nově nabízí diagnostiku Delphi, jedničku v diagnostice s českým jazykem

Do sortimentu garážového vybavení nově ELIT zařadil diagnostiku Delphi. Jedná se o multiznačkovou diagnostiku, která dokáže zaujmout nejen svým výkonem.