Distributoři

Co je nového u distributorů náhradních autodílů

ELIT pobočka Kolín se stěhuje na nové místo

K 7. 7. 2020 stěhuje ELIT pobočku v Kolíně na novou adresu. Díky přesunu do nových LKQ CZ prostor se zlepší skladová zásoba a dojde k lepšímu poskytování služeb.

Nový přídavný bezpečnostní prvek „detekce mrtvého úhlu“ Valeo v nabídce Stahlgruberu

Společnost Valeo rozšiřuje svoji nabídku o další bezpečnostní prvek „Hlídání mrtvého úhlu“, který společnost Stahlgruber zařadila do svého sortimentu.

ELIT rozšířil sortiment o kryty hlavy válců a těsnění ET Engineteam

V mnoha moderních čtyřdobých motorech obsahuje kryt hlavy válců horní ovládací prvky řídicí jednotky motoru a ventily ve ventilaci klikové skříně se všemi periferními zařízeními. Jeho funkcí je zabraňovat úniku maziv do okolního prostředí. Dále chrání motor před nečistotami nebo jinými cizími předměty. Nově je naleznete v nabídce firmy ELIT pod značkou ET Engineteam.

Firma Stahlgruber naskladnila sortimentu dílů chlazení a klimatizace Mahle Behr

Společnost Stahlgruber zalistovala a naskladnila sortiment Mahle Behr, který byl převzat společností MAHLE od společnosti HELLA (sortiment BEHR HELLA SERVICE) počátkem tohoto roku. Nyní má Stahlgruber v nabídce necelých 6.700 položek, z nichž je přibližně 250 skladem.

AUTO-MOTO RS rozšiřuje portfólio o samostatné písty, sady pístů a kroužky značky Borsehung

Společnost AUTO-MOTO RS rozšiřuje portfolio o samostatné písty, sady pístů a kroužky pro modely VAG v OE kvalitě značky Borsehung.

LKQ CZ (Auto Kelly) zařadili do nabídky náhradní díly na turbodmychadla SIDAT

Do nabídky LKQ CZ (Auto Kelly) přibyl další sortiment – náhradní díly na opravy turbodmychadel od renomovaného italského výrobce SIDAT Group. Stávající nabídku kompletních turbodmychadel (nových i repasovaných) a náhradních dílů tak rozšířili o další zajímavou alternativu a možnost koupě jednotlivých náhradních dílů.

Elán car stěhuje svou centrálu

Na konci měsíce června dochází k dlouho plánovanému stěhování centrály společnosti Elán car.  Posledním dnem, kdy budou moci zákazníky obsloužit na steré adrese, je středa 24. 6. 

APM Automotive rozšiřuje sortiment o lapač kovových částic MPM Catcher

Unikátní český patentovaný lapač kovových částic, který dokáže dokonale ochránit dieselový palivový systém a zejména jeho vstřikovače před možným poškozením kovovými pilinami. To je červnová novinka v sortimentu APM Automotive.

Auto Partner zařadil do nabídky sady pro výměnu oleje v převodovkách Febi a Meyle

Společnost Auto Partner nedávno uvedla do prodeje sady pro výměnu oleje v převodovkách Febi a Meyle.

Stahlgruber rozšiřuje nabídku brzdových komponentů výrobce Bosch

Vzhledem k tomu, že se společnost Stahlgruber snaží velmi pružně reagovat na poptávku českého trhu, od března do června 2020 bylo naskladněno více než 50 nových položek brzdových komponentů z portfolia Bosch.