Distributoři

Co je nového u distributorů náhradních autodílů

Program GARANCE PLUS u Behr Hella Service pokračuje

Již několikátý rok pokračuje spolupráce společnosti Auto Kelly s firmou Behr Hella Service program Garance Plus na kompresory. V  rámci této akce nabízí Auto Kelly servisům možnost zúčastnit se jednodenního praktického školení servisu klimatizace, jehož úspěšné absolvování zaručí jistotu dobropisu za reklamovaný kompresor Hella.

Vložky do zavazadlového prostoru v sortimentu Auto Kelly

Společnost Auto Kelly do svého sortimentu nově zařadila vložky do zavazadlového/nákladního prostoru užitkových vozidel. Můžete vybírat z mnoha variant.

ELIT mění loga značky XT

Společnost ELIT v rámci zvyšování kvality produktů XT změnili podobu loga XT a přidali prémiový typ produktů pod logem XT MAX. Veškeré změny šly ruku v ruce s modernějším a přehlednějším stylem prezentace značky, který usnadní orientaci v rámci produktů.

Rozšíření sortimentu Denso u AD Partner

Společnost AD Partner rozšířila skladové zásoby sortimentu Denso. Z tohoto sortimentu nabízí zapalovací i žhavící svíčky, kabinové filtry, stěrače, díly ke klimatizaci, alternátory, lambda sondy a další.

V Benešově se otevřela nová pobočka Inter Cars

V pondělí 4.6.2018 společnost Inter Cars otevřela v pořadí již 30. pobočku. Nová pobočka se nachází v areálu firmy DEK Trade v Benešově.

Dílenská hygiena od NORDVLIES nově u J+M Autodíly

Společnost J+M autodíly rošiřuje sortiment o dílenskou hygienu německého profesionálního výrobce NORDVLIES. Společnost se specializuje na výrobu hygienických potřeb, které slouží k čištění a údržbě zejména v průmyslové oblasti.

Prémiové díly NK PRO u APM

Vývojové centrum značky NK, jejíž podvozkové, brzdové a spojkové díly na český trh dodává APM Automotive, se rozhodlo rozebrat, důkladně zanalyzovat a pak vylepšit některé své díly řízení a zavěšení. Výsledkem jejich úsilí se pak stala zcela nová řada prémiových dílů NK PRO.

Sportovní kotouče Zimmermann - nový produkt u AD Partner

Společnost AD Partner představuje nový produkt ve své nabídce - rýhované a vrtané brzdové kotouče Zimmermann pro sportovní a závodní vozy.

Rozvodové sady s vodní pumpou Metelli nově u AD Partner

Společnost AD Partner rozšířila sortiment o rozvodové sady s vodní pumpou značky Metelli. V nabídce mají 141 položek.