Distributoři

Co je nového u distributorů náhradních autodílů

Nové sady ojnic v sadách pro celý motor u K MOTORSHOP

V ET sortimentu nyní najdete nejprodávanější ojnice u K MOTORSHOP v sadách pro celý motor. To zajistí, že v motoru budou všechny ojnice se stejnou váhou.

Nová řada hybridních víceúčelových stěračů multiclip v nabídce MaXgear

Firma MaXgear oznamuje, že se v nabídce objevila nová řada hybridních víceúčelových stěračů multiclip.

APM Automotive & Stahlguber: Rozšířená nabídka sad Contitech PRO Kits

Sortiment rozvodových sad s vodními čerpadly Contitech v nabídce APM Automotive a Stahlgruber zahrnuje mimo jiné i čtyři desítky položek profesionálních montážních sad PRO Kits. Ty vedle vodní pumpy, ozubeného řemene, napínací a vodicí kladky a drobných dílů obsahují zároveň také řemen pro olejové čerpadlo. Mezi poslední novinky této praktické řady patří sada pro motory […]

Novinky v nabídce AUTO-MOTO RS

Firma AUTO-MOTO RS představuje novinky ve své nabídce.

K MOTORSHOP: Olejové vany ET Engineteam pro automatickou převodovku pro vozy BMW

Nově nabízí K MOTORSHOP olejové vany od ET Engineteam pro automatickou převodovku. Pro začátek připravili první 3 kousky pro vozy BMW. 

K MOTORSHOP: Nové rozšířené sady pro motory CGPA/CGPB/CGPC od roku 2008

Různě vybavené sady ET Engineteam jsou stále oblíbenější. Proto K MOTORSHOP pokračuje v rozšiřování sortimentu a nyní přináší nové sady pro motory CGPA/CGPB/CGPC – instalované do vozidel ŠKODA, VW, Audi, Seat 1,2 litru od roku 2008.

APM Automotive & Stahlgruber: Bluechem usnadňuje aplikaci aditiv

Nenápadnou, ale přesto velice praktickou novinkou vybavila značka Bluechem svůj sortiment palivových aditiv, které nabízí APM Automotive a Stahlgruber. Ve snaze usnadnit motoristům aplikaci svých produktů do nádrže totiž uznávaný německý výrobce speciálních chemických přípravků doplnil láhve novými nálevkami, které jsou přizpůsobeny plnícím hrdlům benzínových nebo naftových vozů.

ANKETA: Zaznamenali jste u distributorů nedostatek náhradních dílů? Anketa

ANKETA: Zaznamenali jste u distributorů nedostatek náhradních dílů?

Dostávají se k nám zprávy týkající se problémů s dodávkami a dostupností náhradních dílů u některých distributorů. Jedná se o celostátní problém? Pokusíme se to zjistit pomocí ankety, do které srdečně zveme zástupce autoservisů a prodejen. Po shromáždění odpovědí zveřejníme výsledky průzkumu.

Nový hydrofobní lak INDUSTRIAL NOVAKRYL 9090 – pro snadnější údržbu a ochranu povrchu

Společnost NOVOL ve své produktové řadě INDUSTRIAL představila nový hydrofobní lak s názvem NOVAKRYL 9090.