Distributoři

Co je nového u distributorů náhradních autodílů

ELIT mění loga značky XT

Společnost ELIT v rámci zvyšování kvality produktů XT změnili podobu loga XT a přidali prémiový typ produktů pod logem XT MAX. Veškeré změny šly ruku v ruce s modernějším a přehlednějším stylem prezentace značky, který usnadní orientaci v rámci produktů.

Rozšíření sortimentu Denso u AD Partner

Společnost AD Partner rozšířila skladové zásoby sortimentu Denso. Z tohoto sortimentu nabízí zapalovací i žhavící svíčky, kabinové filtry, stěrače, díly ke klimatizaci, alternátory, lambda sondy a další.

V Benešově se otevřela nová pobočka Inter Cars

V pondělí 4.6.2018 společnost Inter Cars otevřela v pořadí již 30. pobočku. Nová pobočka se nachází v areálu firmy DEK Trade v Benešově.

Dílenská hygiena od NORDVLIES nově u J+M Autodíly

Společnost J+M autodíly rošiřuje sortiment o dílenskou hygienu německého profesionálního výrobce NORDVLIES. Společnost se specializuje na výrobu hygienických potřeb, které slouží k čištění a údržbě zejména v průmyslové oblasti.

Prémiové díly NK PRO u APM

Vývojové centrum značky NK, jejíž podvozkové, brzdové a spojkové díly na český trh dodává APM Automotive, se rozhodlo rozebrat, důkladně zanalyzovat a pak vylepšit některé své díly řízení a zavěšení. Výsledkem jejich úsilí se pak stala zcela nová řada prémiových dílů NK PRO.

Sportovní kotouče Zimmermann - nový produkt u AD Partner

Společnost AD Partner představuje nový produkt ve své nabídce - rýhované a vrtané brzdové kotouče Zimmermann pro sportovní a závodní vozy.

Rozvodové sady s vodní pumpou Metelli nově u AD Partner

Společnost AD Partner rozšířila sortiment o rozvodové sady s vodní pumpou značky Metelli. V nabídce mají 141 položek.

Nové položky parkovacích asistentů Valeo ve Stahlgrubru

Stahlgruber rozšířil sortiment o novou generaci univerzálních parkovacích asistentů beep&park a park vision od společnosti Valeo. Detekují neviditelné překážky a také připojení tažného vozíku. Jsou vhodné pro všechny typy osobních a dodávkových vozidel. 

QUICK STEER nově v sortimentu u JM autodíly

Společnost JM autodíly rošiřuje sortiment výrobce Federal Mogul o produkty QUICK STEER. Tyto produkty poskytují cenově výhodnou řadu dílů pro nejčastěji nahrazované komponenty řízení a zavěšení, jako jsou čepy ramen, spojovací tyče, stabilizátory a čepy řízení.

ALLSTAR přichází s revoluční, inteligentní multidiagnostikou

Firma ALLSTAR nově zařadila do svého sortimentu revoluční multidiagnostiku TOPDON ArtiPad I, která nabízí řešení pro všechny, kdo hledají maximální možnou podporu pro všechna vozidla na trhu.