Distributoři

Co je nového u distributorů náhradních autodílů

Dodavatel nářadí KUNZER nově u APM

Sortiment nářadí u APM Automotive nově doplnili produkty značky KUNZER, kterou už řadu let s úspěchem nabízí německá mateřská společnost Stahlgruber.

Novinka v sortimentu Hella u STAHLGRUBERu

Firma STAHLGRUBER CZ i nadále rozšiřuje svoji nabídku a skladové zásoby. Tentokrát se jejich nabídka rozrostla o 75 položek snímačů polohy plynového pedálu od prémiového výrobce HELLA.

Inter Cars vydal nový kalendář pro rok 2018

Inter Cars vydává svůj vlastní nástěnný kalendář s ženskými akty již od roku 2005 a také letos tomu není jinak. Opět je plný krásných žen a vy můžete v tomto článku posoudit, jak se tentokrát  povedl.

Omezení otevírací doby poboček Inter Cars

Pobočky společnosti Inter Cars chystají na konci roku inventury. Následující přehled přináší termíny uzavření poboček v jednotlivých městech. Pro konkrétní informace o otevírací době neváhejte kontaktovat příslušnou pobočku.

Nový katalog oblečení se speciální edicí od ELITu

Nový katalog oblečení společnosti ELIT obsahuje výjimečnou dakarskou edici s funkčním oblečením a zimní zateplené montérky. 

Stahlgruber rozšířil sortiment LED Osram

Společnost Stahlgruber rozšiřuje sortiment o osvětlení interiéru LED pásků od firmy Osram.  LED technologie je stále více populárnější a žádanější u všech zákazníků.

Hardy spojky OPTIMAL nově u APM

Novinkou v sortimentu značky OPTIMAL se staly pružné klouby hnacích hřídelí, tedy tzv. Hardy spojky pro vozy značek BMW a MERCEDES.

Kalendář J+M autodíly pro rok 2018

Firma J+M autodíly vydává opět svůj vlastní kalendář. Tentokrát ve dvou provedeních, nástěnný a týdenní stolní.

Indukční ohřívače Starline – super pomocníci v Auto Kelly

Doslova žhavou novinkou v sortimentu garážového vybavení je dvojice indukčních ohřívačů Starline. Jedná se o přístroje, které jsou schopny zahřívat kovové materiály na principu elektromagnetické indukce. V praxi to funguje tak, že pouhým přiložením indukční cívky či fokusační hlavice dojde k místnímu zahřátí kovového předmětu na teploty kolem 800 °C (do rudé barvy).

Nové planární lambda sondy EPS u Auto Kelly

V Auto Kelly nyní najdete novinky z nabídky značky EPS kyslíkových senzorů, řadu planárních lambda sond, které se odlišují od klasických (tyčových) lambda sond speciálním obdélníkovým snímačem, který je vyrobený z několika vodivých keramických tištěných vrstev a vybavený integrovaným vyhříváním.