Business Car

Business Car

  • Novodvorská 1124/167
    142 00 Praha 4
  • www.business-car.cz

O magazínu Business Car

Business Car je odborný magazín s dynamickým webovým portálem určený pro vedoucí pracovníky odpovědné za řízení a správu firemních automobilů.

Vedle odborných článků, které mají za cíl řešit problematiku fleet managementu a hledat vhodná finanční řešení a rezervy, napomáhá i ve vytváření příležitostí k navázání osobních a obchodních kontaktů.

Magazín nabízí prostor především zástupcům automobilových koncernů, finančním ústavům, pojišťovnám, softwarovým firmám, poskytovatelům služeb, distributorům PHM a dodavatelům náhradních dílů.

Cílem magazínu je vytvořit komunikační most mezi dodavateli a provozovateli flotil a stát se pravdivým, nezkresleným a nezávislým zdrojem informací z flotilové branže.

Články o společnosti:

Business Car 03/2016

Nové vydání odborného magazínu Business Car 03/2016 pro správu firemních flotil.

Bitva o spotřebu

Přihlaste se do soutěže o atraktivní ceny a prověřte své umění defenzivní jízdy na vozech Škoda. Na čtyřiceti kilometrovém silničním úseku se svede bitva o co nejnižší spotřebu paliva. Prověřit své umění můžete v týdnu od 18. do 22. července. K dispozici budou automobily značky Škoda. Octavia Style s novým litrovým tříválcem 1.0 TSI a […]