Business Car

Business Car

O magazínu Business Car

Business Car je odborný magazín s dynamickým webovým portálem určený pro vedoucí pracovníky odpovědné za řízení a správu firemních automobilů.

Vedle odborných článků, které mají za cíl řešit problematiku fleet managementu a hledat vhodná finanční řešení a rezervy, napomáhá i ve vytváření příležitostí k navázání osobních a obchodních kontaktů.

Magazín nabízí prostor především zástupcům automobilových koncernů, finančním ústavům, pojišťovnám, softwarovým firmám, poskytovatelům služeb, distributorům PHM a dodavatelům náhradních dílů.

Cílem magazínu je vytvořit komunikační most mezi dodavateli a provozovateli flotil a stát se pravdivým, nezkresleným a nezávislým zdrojem informací z flotilové branže.

Články o společnosti:

Vyhlášení výsledků ankety FLEET DERBY – FLOTILA ROKU 2020

Šestý ročník ankety FLEET DERBY – FLOTILA ROKU zná své vítěze. Hotel Artemis opět hostil slavnostní galavečer uspořádaný redakcemi odborných magazínů Business Car a Flotila, spojený s vyhlášením a oceněním nejlepších flotilových automobilů, produktů a služeb.

VIII. ročník Business-Academy se vydařil

VIII. ročník Business-Academy, pořádaný redakcí Business-Car, byl rekordní jak vysokou účastí, tak počtem automobilů. Účastníky čekalo mnoho zajímavých přednášek, a také si mohli vyzkoušet 61 automobilů v běžném provozu i terénu.

Business Car 03/2016

Nové vydání odborného magazínu Business Car 03/2016 pro správu firemních flotil.

Bitva o spotřebu

Přihlaste se do soutěže o atraktivní ceny a prověřte své umění defenzivní jízdy na vozech Škoda. Na čtyřiceti kilometrovém silničním úseku se svede bitva o co nejnižší spotřebu paliva. Prověřit své umění můžete v týdnu od 18. do 22. července. K dispozici budou automobily značky Škoda. Octavia Style s novým litrovým tříválcem 1.0 TSI a […]