DevCom spol. s r. o.

DevCom spol. s r. o.

O společnosti

DevCom spol. s r. o. byla založena v roce 1999 absolventy Fakulty elektrotechnické ČVUT Praha. Společnost vstoupila na trh se záměrem vyvíjet a vyrábět speciální elektronické systémy pro automobilový a letecký průmysl. Výsledkem je portfolio produktů a služeb, které dodnes nachází své uplatnění a jsou dodnes celosvětově hojně využívány.

Logo DevCom

Diagnostiky

Hlavním produktem v této kategorii je diagnostický přístroj TS Pro. Na českém trhu existuje již od roku 1995 a velmi dobře slouží automobilovému aftermarketu.

Jedná se o ČESKÉ VÝROBKY se snadným ovládáním a s podporou v českém jazyce. Ve všech našich diagnostických přístrojích se skloubí velké schopnosti v malém, snadno ovladatelném přístroji. Jednou z hlavních předností je možnost komunikovat přímo s výrobcem. To vše jsou výhody diagnostik TS Pro.

Každý zákazník si může „sestavit“ diagnostickou sadu přesně podle svých představ včetně výběru softwaru pro jednotlivé výrobce automobilů. K diagnostikám je možné si dokoupit příslušenství či osciloskop ve verzích: dvoukanálový, čtyřkanálový. Všechny diagnostické sady jsou prodávány v transportním kufru, do kterého se vejde veškeré příslušenství. TS Pro tedy můžete mít vždy po ruce.

diagnostický přístroj TS Pro od DevCom

GSM / IoT / Telematika

DevCom s. r. o. již dlouhodobě využívá výsledků svého vývoje a výzkumu v oblasti IoT a Telematiky pro automobilový aftermarket. Naše společnost má rozsáhlé praktické zkušenosti v oblasti reengineeringu a komunikace s vozidly. Zabývá se hlavně komunikací s ECU protokoly, analýzou dat (Broadcast Data), komunikací s protokoly CAN-BUS a K-LINE a specializuje se na protokoly CAN-BUS v aplikacích OS Android. Hlavní oblastí vývoje a produktů jsou aplikace pro osobní a užitkové automobily, nákladní vozy, motocykly, autobusy, stavební a zemědělskou techniku, lodě a v neposlední řadě i letadla.

Vývoj a výroba elektroniky

Poskytujeme služby vývoje a návrhu zařízení dle požadavků zákazníka od počáteční specifikace až po finální produkt. Jsme schopni zajistit služby v oblasti návrhu elektroniky, mechaniky, softwaru včetně celkové výroby jak mechanických komponent, tak kompletního osazení a oživení výrobků.

Dále se specializujeme na poskytování služeb osazování desek plošných spojů metodou SMT i klasickou metodou, včetně možnosti oživení vyrobených zařízení. K dispozici máme horkovzdušné a pájecí stanice a stanici s vybavením pro reballing BGA pouzder.

Články o společnosti:

DevCom představuje akci “Přijedeme k Vám” 2021

V souvislosti s vydanou aktualizací pro diagnostické přístroje TS Pro a Troodon nabízí DevCom novým i stávajícím zákazníkům přihlášení na akci “Přijedeme k Vám”.

DevCom: Aktualizace diagnostiky 2021

V červnu 2021 bude vydána nová velká aktualizace software pro diagnostické přístroje TS Pro a Troodon od společnosti DevCom. Letošní aktualizace obsahuje jako vždy především nové funkce a podporu nových modelů jak osobních, tak i nákladních vozů a vybraných motocyklů.

Jak probíhal Diagnoctic Con 2020? Přinášíme první dojmy

Dne 22. září 2020 proběhl v O2 Universum v Praze další ročník Diagnostic Conu. Na jednom místě se tak sešli odborníci v oblasti diagnostiky, servisní technici a nadšenci z oboru. Jaký byl program a jak celá akce probíhala?

DevCom předává hlavní ceny sedmi školám v soutěži AMJ 2020

Ve dnech 13. 2. – 10. 3. 2020 se konal 26. ročník celostátní odborné soutěže středních škol AUTOMECHANIK JUNIOR 2020 – krajská kola – v regionu ústeckém, středočeském, karlovarském, libercekém, pražském, královohradeckém a jihomoravském pro obor Mechanik opravář motorových vozidel a autotronik.

Ferdus opět podpořil české odborné školství

Ve dnech 18. a 19. února 2020 v SOŠ a SOU Kladno Dubská proběhlo krajské kolo středoškolské odborné soutěže pro žáky autooborů – Autoopravář Junior.

Více