ZF Aftermarket

ZF Aftermarket

ZF Aftermarket je předním světovým dodavatelem pro aftermarket, který nabízí výjimečnou řadu produktů důvěryhodných značek, inteligentních služeb a digitálních řešení na míru. Stručně řečeno, ZF Aftermarket kombinuje ty nejkvalitnější výrobky s vynikajícími službami a poskytuje tak svým partnerům jedinečnou nabídku.

Tato divize skupiny ZF zajišťuje, že odborné znalosti, zkušenosti a inovace společnosti ZF jsou využívány v aftermarketu. Prioritou společnosti je spokojenost zákazníků, nabízí jim podporu v neustále se měnícím prostředí, zajišťuje udržitelnost pro jejich podnikání v současnosti i budoucnosti. Společnost nabízí řešení šitá na míru, kvalitní díly a prvotřídní služby jak pro automobilový průmysl, tak pro zemědělství, stavebnictví, železnici, námořní dopravu a další.

Vysoce kvalitní výrobky značky ZF Aftermarket jsou vždy k dispozici v OE kvalitě, ať už to jsou spojky, převodovky nebo jiné náhradní díly. Pod divizi ZF Aftermarket spadají tyto známé značky:

 • LEMFÖRDER – tato značka se vyznačuje nejvyšší bezpečností a kvalitou v oblasti řízení a podvozku,
 • SACHS – je celosvětový výrobce spojek a tlumičů pro prvovýrobu a aftermarket
 • TRW – je partnerem pro brzdové systémy, systémy řízení, zavěšení, nabízí díly pro užitková vozidla, servisní nářadí a mnoho dalšího,
 • WABCO – přední světový výrobce brzdových komponentů a systémů

Tyto značky nabízejí komplexní sortiment dílů pro tyto skupiny:

 • Převodovky
 • Nápravy
 • Spojky
 • Tlumiče a pružiny
 • Části řízení a podvozku
 • Řídící systémy
 • Brzdy
 • Oleje a sady pro výměnu oleje
 • Diagnostika
 • Motorsport a Tuning

Články o společnosti:

Společnost ZF roste společně s čínskými výrobci automobilů

Technologická společnost ZF představila své portfolio inovativních technologií více než 600 zástupcům přibližně 40 čínských výrobců automobilů na akci „Next Generation Mobility Days“ v Šanghaji. Během ukázek a technických diskusí se zákazníci mohli seznámit s nejnovějšími řešeními pro elektromobilitu, automatizované řízení, pasivní bezpečnost a technologii propojeného podvozku pro softwarově definovaná vozidla. K nejvýznamnějším událostem na […]

Brake-by-Wire: Plně elektrický brzdový systém vyvinutý společností ZF pro softwarově definovaná vozidla

Společnost ZF na svém Dni mobility nové generace v Šanghaji poprvé představila nový, čistě elektromechanický brzdový systém. Brzdná síla je generována na každém kole elektromotorem, tj. bez hydraulického systému a brzdové kapaliny. Brzdový systém byl vyvinut ve vývojových centrech společnosti ZF v Číně, USA a Německu pro globální trh.

Společnost ZF získá ocenění German Sustainability Award

Společnost ZF obdrží na konci listopadu German Sustainability Award v kategorii automobilový průmysl. Oznámila to nadace Stiftung Deutscher Nachhaltigkeitspreis e.V. (German Sustainability Award), která ve spolupráci s německým Spolkovým ministerstvem životního prostředí, DIHK (Německou průmyslovou a obchodní komorou) a dalšími partnery vybrala vítěze pro jednotlivá odvětví. Odborná porota ocenila především dalekosáhlý závazek společnosti ZF v […]

Výměna oleje v automatické převodovce ZF – důležitá je pravidelnost

Aby se předešlo poruchám automatické převodovky a zároveň se maximalizoval výkon vozidla z hlediska spotřeby paliva, je důležité zajistit pravidelnou výměnu převodového oleje. Odborníci společnosti ZF Aftermarket jednoznačně zdůrazňují význam pravidelných kontrol oleje a jejich přínos pro vozidlo.

Groupauto International udělila společnosti ZF Aftermarket ocenění „Dodavatel roku 2023“

Společnost ZF Aftermarket nedávno získala ocenění „Dodavatel roku 2023“ od Groupauto International (GAI) na jejím výročním kongresu v Istanbulu. Získání nejprestižnějšího ocenění této akce potvrzuje její závazek k inovativním řešením a silným zákaznickým službám.

Více