Nový lak Permasolid® HS Race ušetří nejen váš čas

12. dubna 2018, 10:44

Společnost Interaction již brzy představí nový univerzální vrchní průhledný lak Permasolid® HS Race 8700, který se snadno nanáší, rychle schne a vytvrzuje. Díky rychleschnoucím vlastnostem snižuje čas potřebný k aplikaci i náklady na energii.

Buďte vždy první s novým a snadno použitelným vrchním průhledným lakemPermasolid® HS Race vrchní průhledný lak 8700 je spolehlivý, odolný vrchní průhledný lak, který lze použít na jakékoli opravy od drobných poškození až po celolak. Díky rychleschnoucím vlastnostem se tento vrchní průhledný lak dokáže přizpůsobit jakémukoli pracovnímu postupu. Pokud hledáte kvalitu a rychlost, nabízí krátkou dobu schnutí (15 minut při teplotě 60 °C). Chcete-li šetřit energii, můžete kvůli úspoře energie sušit 30 minut při teplotě 40 °C.

Vynikající vlastnosti rozlivu a zářivý vzhled vrchního laku propůjčují dlouhotrvající vysoký lesk od okamžiku nanesení. Nová technologie znamená, že vozidla mohou být po rychlém vychlazení vyleštěna a znovu smontována. Výsledkem je rychlý proces a významná úspora času.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!