STP FLOW – nový karosářský tmel společnosti NOVOL

1. dubna 2020, 14:07

Společnost NOVOL představila novinku ve svém sortimentu. Tou je inovativní stříkací karosářský tmel STP FLOW.

STP FLOW - nový karosářský tmel společnosti NOVOL

Produkt, kterým lze obnovit texturu OEM nástřiků, poskytuje pevnou a permanentně pružnou ochranu s odolností proti štěrku a zvukově izolačními vlastnostmi a zároveň dobře tlumí vibrace.

STP FLOW je založen na nejmodernější hybridní pryskyřici, která spojuje vysokou pevnost polyurethanu s flexibilitou, vysokou přilnavostí a odolností vůči počasí typickými pro siloxanové materiály. Jelikož neobsahuje izokyanáty, uživatel není během zpracování vystaven toxickým látkám.

Tmel se vyznačuje rychlým schnutím. Je možné jej přelakovat materiály na vodní i ředidlové bázi. Dostupný je ve dvou barvách – béžové a černé.

Oblastmi použití tohoto tmelu na vozidlech jsou například motorový prostor (těsnění svarů), zavazadlový prostor, podběhy kol, podlaha (těsnění svarů) atd.

STP FLOW lze aplikovat pouze stříkací pistolí. Díky jeho konzistenci dochází při nanášení k většímu rozprostření než u tmelu STP FLEX, který společnost NOVOL představila již dříve a který lze nanášet kromě stříkací pistole také štětci a stěrkami na tmel.

Výhradním distributorem produktů NOVOL pro Českou republiku je společnost Bučan s.r.o.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!