SERVIND: Nová malá bruska DEOS 343

20. března 2023, 17:26

Mirka představuje novou, ještě kompaktnější elektrickou orbitální brusku Mirka® DEOS 343, která dále rozšiřuje řadu lehkých brusek DEOS. Nová verze DEOS používá podložnou desku o rozměru 75×100 mm pro hladké a efektivní broušení dřeva, dveří a rámů.

Práce s DEOS 343 je obzvláště snadná díky dvěma provozním režimům. V prvním režimu se bezuhlíkový elektromotor DEOS 343 spustí na 5000 ot./min., ze kterých jej lze plynule nastavit na maximální rychlost otáček pomocí polohování spouště. Kromě toho je zde navíc i možnost pro přepnutí na 7500 ot./min pro snadnější nastavení rychlosti. Ve druhém režimu se DEOS 343 po stisknutí páčky spustí na maximální rychlost otáček 10000 ot./min.

Nový Mirka DEOS 343 je určen pro broušení oken, dveří a rámů a pro broušení laků v místech, kde na velikosti brusky záleží a kde se počítá se správným výsledným povrchem.

„Ve srovnání s ostatními modely Mirka DEOS je použití nového DEOS 343 ještě snazší a opravdu si přijdete na své v situacích, kdy je potřeba kompaktnější elektrická orbitální bruska,“ říká Kristian Johansson, produktový manažer pro sektor Construction & Decoration a Wood.

Díky rozměrově menšímu provedení a pohodlnému úchopu vás DEOS 343 udrží blízko broušené plochy. S hmotností 970 gramů je to jedna z nejlehčích brusek na trhu, kde každý ubraný gram znamená menší námahu při broušení.

DEOS 343 je novým strojkem v řadě nejlepších brusek ve své třídě a připojuje se k dalším třem modelům DEOS, 383CV, 353CV a DEOS 663CV Delta. Nejlépe se kombinuje s prémiovými brusivy Mirka, profesionálními vysavači a příslušenstvím pro bezprašné broušení.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!