Auto Kelly má řešení EET pro autoservisy

, 22. února 2017, 9:18

E-shop autokelly.cz nyní umí vystavit fakturu pro zákazníky autoservisů a navíc snadno, rychle a zdarma vyřeší elektronickou evidenci tržeb – EET.

Povinnost elektronické evidence tržeb se týká v zásadě všech podnikatelů, kteří realizují hotovostní prodeje. Od 1. 3. 2017 se EET vztahuje i na tzv. maloobchodní prodeje, což v případě autoservisu je prodej příslušenství (například autolékárničky). Existují sice finanční limity, do jejichž naplnění tato povinnost nevzniká, ale určitě nic neztratíte, pokud EET začnete používat již nyní.

Více informací o nové službě se dozvíte na stránkách Auto Kelly.

Související články

Novinka u Auto Kelly – Hydraulické filtry VAICO
Novinka u Auto Kelly – Hydraulické filtry VAICO

Od prosince 2016 se sortiment Auto Kelly rozrostl o hydraulické filtry VAICO, německého dodavatele VIEROL. V sortimentu najdete jak samostatné, tak i kompletní sady.

EET v autoservisu
EET v autoservisu

Je nejvyšší čas zjistit, od kdy se vás EET týká a jak se připravit. Ožehavé téma se nezadržitelně blíží už i do vašich garáží, servisů a opraven. Firma Trost připravila stručný přehled, který vysvětlí, co to pro vás znamená a pomůže vám s přechodem na nový systém elektronické evidence tržeb neboli EET.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!