Menu

Novinky

Společnost BBB Industries – vlastník Budweg Calipers – kupuje polskou společnost

Polská společnost zabývající se výrobou pokročilých automobilových dílů byla odkoupena společností Budweg Calipers A/S. Jedná se o strategický krok globální automobilové společnosti BBB Industries.

Continental představuje program ATE Original Exchange

Společnost Continental pod značkou ATE nabízí sortiment brzdových třmenů pro přední i zadní nápravu v programu ATE Original Exchange.

Nadcházející výzvy pro autoservisy – rozhovor se Stefanem van Delenem ze společnosti HELLA

Evoluce pohonných jednotek vozidel, rostoucí úloha systémů ADAS a větší rozmanitost automobilů jsou jedny z hlavních výzev, kterým budou muset autoservisy brzy čelit. Jak se mohou na nadcházející změny připravit? Na to jsme se zeptali Stefana van Dalena – výkonného ředitele obchodní jednotky Lifecycle Solutions ve společnosti HELLA.

Nové brzdové destičky Textar pro BMW 3 / 4

Firma Textar představuje nové brzdové destičky pro vozy BMW 3 a 4. 

Vůně nového automobilu

Pro opravdové motoristické nadšence je vůně interiéru nového vozu stejně důležitá jako jeho výbava či styl. Jedná se o vlastnost, která často definuje samotnou značku. ELiX vysvětluje, jak výrobci ve svých automobilech vytvářejí jedinečnou čichovou stopu.

Nové motorové oleje Mobil 1 ESP Formula P a nové receptury dřívějších produktů

Společnost ExxonMobil oznámila změnu složení oleje Mobil 1 ESP 5W30. Výrobce zároveň představil nový produkt Mobil 1 ESP Formula P 5W30 pro vozy koncernů PSA a General Motors. Bez ohledu na změny splňují oleje Mobil 1 i nadále požadavky a schválení všech hlavních výrobců OEM.

MOOG uvádí na trh ramena zavěšení pro BMW řady 3 a 4

Ramena zavěšení pro osobní vozy BMW řady 3 a 4 jsou novým produktem značky MOOG, která se specializuje na díly zavěšení.

Novinky z trhu aftermarketu